Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok mě právě chybý ten stadion abych získal platinovku!

vždyt to nemusí být lidi z přátel, dal jsem to normálně s cizincema, připojil jsem se ke hře, kde bylo 7 hráčů a dělali tam challenges, pak jsem požádal zakladatele jestli tam nehodí tuhle challenge, on ji tam dal, všichni jsme se tam setkali a trofej byla doma... ale hodně záleží na tom, jací jsou ti lidé s kterými hrajete... občas hráči ty challenge dost ignorují nebo ten zakladatel nemusí vyhovět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyt to nemusí být lidi z přátel, dal jsem to normálně s cizincema, připojil jsem se ke hře, kde bylo 7 hráčů a dělali tam challenges, pak jsem požádal zakladatele jestli tam nehodí tuhle challenge, on ji tam dal, všichni jsme se tam setkali a trofej byla doma... ale hodně záleží na tom, jací jsou ti lidé s kterými hrajete... občas hráči ty challenge dost ignorují nebo ten zakladatel nemusí vyhovět

jj já vim že nemusí ale domlouvej se s někým "cizím".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Tak si mne přidej Kapa_CZ. Už mi tu radili at vždy nepíšu zakladateli serveru, ale dnes už jsem byl na 10 a nikdy ani neodpoví!

EDIT: Založil jsem vlastní server, mám jich 8, alevždy se najde nákej blbec, kterej nic nedělá! Tahle medaile je fakt na ..........................

EDIT2: TAK PLATINUM JE DOMA!!! STÁLO MĚ TO ROK ŽIVOTA A PLNO NERVŮ!

Ted ještě dodělat těch zbejvajícihc 10%. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hraju online tak mi to občas vypadává,nevím proč vždy to tam píše něco že mám špatně nastavenej firewall přitom u ostatních her všechno v pohodě jenom tady jsou problémy ale když to založim já nebo je tam míň lidí tak to nevypadává.Internet mám WI-FI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu