Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

... ale škoda že jako vždy jsou Burnouti tak strašně těžký :(
Tak tohle snad slyším poprvé:-) Já největší nešika na hraní her pod sluncem považuju tuhle sérii za průměrně obtížnou, místy i velmi lehkou:-) Někdo je na tom s rukama zjevně ještě hůř, než já;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle snad slyším poprvé:-) Já největší nešika na hraní her pod sluncem považuju tuhle sérii za průměrně obtížnou, místy i velmi lehkou:-) Někdo je na tom s rukama zjevně ještě hůř, než já;-)

No tak třeba závody kdy máš nahrát 50 000 points za 1:20 sekund to fakt jako ee o proti třeba NFS na nejlehčí obtížnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel bych do plné verze, chtěl jsem si jí hned stáhnout. ALE! V US store stojí 30 USD, což je 480 Kč, spíš méně. A na CZ store stojí téměř dvojnásobek! Bez logiky a důvodu. Tak to mě můžou políbit cosi....

Nebo se domluv s někým kdo na US již kupuje a stáhněte si to společně (až 5 lidí) pak to budeš mít ještě levnější 480:5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

480,- ? nezapomel si takhle nahodou na DPH!!!!!! nebo americke taxi, ktere ti tam zapocitaj gdys si to koupis, tagze je to spis neco kolem 600,- KC ale samozrejme uznavam ze porad mnohem lepsi nez u nas

jinak Burnout Paradise naprosto Super!!! sice musim hrat cely znovu ale nevadi tohle je bajecna hra a za to co fsechno pridali zadarmo to stoji, a ten jejich "posledni" vanocni patch kterej prida ten novej ostrov urcite koupim CriterionGames si to zaslouzi za to co pro nas fsechno delaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vie mi niekto vysvetlit co je toto Road Rule ? ja to spravim.. ptze cem trofej :D

jednu uz mam ani nvm jak som to zrobil... pls

presnejsie take toto

Awarded for beating any of the original Showtime Road Rule scores

showtime road rule jestli si dobře pamatuju je že musíš udělat rekord na nějaký silnici škodu při bouračce (myslim že se to na xku pouští rb+lb (ps teda asi r1+l1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu