Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

No tak třeba závody kdy máš nahrát 50 000 points za 1:20 sekund to fakt jako ee o proti třeba NFS na nejlehčí obtížnost :)
Kdyz jsi tenhle prispevek psal, tak jsem mel odehrane asi dve hodiny, takze jsem nemohl kontrovat. Nyni mam uz odehrano asi pet hodin (no holt nemam moc casu:?), takze uz vim, o cem jsi psal. Vcera jsem dostal za ukol udelat 17 000 bodu za dve a pul minuty a ja mel po pul minute 43 000 bodu :cheesygrin: Vzdyt jen za jediny skok s rollem mas minimalne 30 000 :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pardon za OT, ale docela by me zajimalo, jestli je mozne tento panel "sestrelit" z nejakeho prilehleho skokanku;-) Pak by to mohla byt naopak antireklama:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

BOMBA!

Criterion Games vydaji jeste dalsi 4 packy pro Burnout Paradise

jejich oznameni probenhne 31.rijna, 7, 14 a 21 listopadu

viz zde: http://www.criteriongames.com/packs/coming_soon.php

tohle je fakt pecka hra a tolik pridavku zadarmo

kez by takovyhle byli vsichni vyrobci her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 lidí na online ? potřeboval bych udělat trofeje v online, který jsou pro 8 lidí :-)

počítám s naší partou co má Burnout (5 lidí) takže potřebuju ještě 3 :)

viděl bych to spíš až na víkend

edit: metuj jistě s tebou počítám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 lidí na online ? potřeboval bych udělat trofeje v online, který jsou pro 8 lidí :-)

počítám s naší partou co má Burnout (5 lidí) takže potřebuju ještě 3 :)

viděl bych to spíš až na víkend

Asi se mnou pocitas ..., ale kdyby ne, tak pocitej;-)

já uz burnout bam,ale jeste ho hrat neumim

Tak sis ho nakonec koupil sam? No jo, ono se dostatek lidi shani nejlepe hned jak se dana hra objevi na US Store:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže...:

tekken90, metuj, marek_2080, GameEs, huhla, nasko, Marr, Luk3z^ ..ještě se domluvit na čase

nasko: nejde o jezdecké umění .. v online pro 8 hráčů mi jde jen o dvě trofeje.. setkání 8 lidí na stadionu a 10 mil odjeté na motorce :-)

jinak..mám teď s Burnoutem problém..po dodělání Bike licence na 100% mi pokaždé po spuštění nové hry nejde vybrat žádné auto...hra se vždycky sekne..jde jen motorka..a když zkusím pak ve hře vyměnit tak znovu zásek .. :-/

edit: jupíí problém vyřešen .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

moc se omlouvám, ale měl bych jeden dotaz ohledně této hry.

Koupil jsem si ji v anglii, ale je region 2.

Už od prvního hraní se mi vždycky kousne. Pokaždé je to jinde. Jednou je to při závodu, jednou to je když se chci podívat na mapu.

Nikdy se mi ale nepodařilo hrát víc než půl hodiny bez záseku.

Stalo se to někomu.

abych nezapomněl. Asi týden potom co jsem ho přestal kvůli zásekům hrát mi přestala PS3 přehrávat disky, takže ji mám na reklamaci.

Je možné že hra nešla kvůli tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdrav im vsechny parany..na online hrani mi napiste...dame cas a den.neni problem.ulozte si me do pratel a neni co resit.mam udelane vsechny licence az na posledni ELITE chybi mi 3 zavody a nikde je nemuzu najit.jste nekdo tak daleko??pokud ano rad si prectu radu kdy zbyvajici zavody najit at to muzu dokoncit a ziskat F1 police...jelikoz s F1 nestiham vyhrat zavody na ranked games diky za radu.a tesim se na online.jakmile budu mit vsechny licence napiste si o save.budete mit uplne vse.diky za spolupraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pokud tu nekde topic o Burnoutech je, tak sorry. Nenasel jsem jej.

Mam dotaz. V trofejich se objevuji nove ziskane trofeje, ale starsi tam nejsou. Napr. nemam odemcenou trofej za "Drive trough 10 sets of Yellow Smash Gates", ale za "Drive trough 50 sets of Yellow Smash Gates" ji odemcenou mam. Lze nejak tuto trofej zpetne ziskat, kdyz nyni neni odemcena a pritom mam splnene vyssi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Též bych se rád zeptal, jak je to s přídavky. Nějakých 390MB se mi stahovalo a je tam i ta motorka. Hru mám originálku z obchodu. Je tedy tohle vše, co se mělo stáhnout? Mám tedy nejnovější verzi? A neví někdo, jak změnit plyn z R2 na X? Nemůžu si zvyknout, v gta4 to v bez problémů změnit šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu