Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


mariyo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahaa.. to me nenapadlo.. takze to urcite potom pujde stahnout vickrat jo?

Jestli ano tak nasel by se tady eventuelne nekdo kdo by do toho sel se mnou?

dneska jsem si to na US Store za těch 20 dolarů stáhnul a zapekl jsem se do té hry na 2 a půl hodiny... kokl jsem se na hodinky a hle ... to už je tolik? :D:D:D

docela příjemně mě ta hra potěšila ... doporučuju koupit... i ta cena v US je velmi příjemná... ne jako na EU store 899,- Kč.... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Termín vydání nové lokace pro Burnout Paradise

Už kdysi dávno v pravěku představená nová lokace Big Surf Island pro závodní arkádu Burnout Paradise má konečně konkrétní termín vydání. Za prozatím blíže neurčenou cenu bude obsahový update k dispozici na PSN, XBL a PC Storu k dispozici od 11. června, toho roku samozřejmě.

O tom, co konkrétně vás po zakoupení Big Surf Island updatu čeká, jsme psali několikrát už dříve. Celý ostrůvek je navržen tak, aby nabídl odlišnou hratelnost, než zbytek města ze základní hry. Bude zde spousta velkých skoků a jiných příležitostí k vykonávání vskutku výškové akrobacie. Součástí updatu bude i moc pěkná bugina Carson Dust Storm, navržená přímo na míru nových překážkám a dále budete moci absolvováním nových úkolů vyhrát ještě 8 jiných nových vozů.

Další info najdete ve starších novinkách, ale s novou lokací se zcela určitě nejlépe seznámíte prostřednictvím tohoto videa, které v mnoha ohledech připomíná populární Trackmanii. A určitě nejsme daleko od pravdy s domněnkou, že jedním z inspiračních zdrojů pro novou hratelnost, kterou Big Surf Island přináší, byla právě Trackmania série od Nadea.

Zdroj: hrej.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych se přidal, třeba o víkendu v noci můžeme něco dát, mám sice Burnouty ode dneška, ale ty trofeje tak jako tak na platinovku budu muset získat... to bych předem neřek jak jsou ty trofeje v téhle hře jednoduché, jenom tak jezdím a mě tam skoro sami naskakujou, absolutně necíleně... :D během 2 hodin 20 trofejí, z toho 3 stříbrné... tímhle ty trofeje ztrácí svoji cenu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna se pridam, kdyztak se ti tam stejne objevim, tak mi jen hod Invite. ;) Chybi mi asi 270 Challenges...hlavne mi prijde nemozne Lemmings, jsou tam sami blbci a nikomu nedojde co delat.

Dotaz 1: Lze nechat otevreny pristup do hry, ale omezit maximalni pocet hracu?

Dotaz 2: Jak psat zpravy uzivatelum, aniz bych je zdlouhave pridaval pres XMB a posilal jim to po jednom? Treba zrovna Lemmings bez rozeslani instrukci vsem hracum proste nejde udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu