Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD v Playstation 4


BlackFrogg

Recommended Posts

tak děkuju za rady, úspěšně 1TB v PS4, ale te´d mě nechce PC načítat disk co byl v PS4 500GB, koupil jsem si ráměček, dal do PC, ale jen svítí, ale nezobrazuje se jako úložiště, nemohl by někdo pomoci kde je problém? vím mezi židlí a PC,ale já na PC trávím minimum času a nevím proč se to nezobrazí jako klasický HDD. Díky moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 months later...

Tak jsem taky vyměnil konečně disk u svého mazlíka,a volil jsem seagate expandion portable 2tb a akorát mám problém s připojením původního disku co byl v ps4 s PC. Po prvním připojeni se rozsvítilo modré světýlko na hdd a nainstaloval se,a po restartu PC jsem připojil opět hdd a sice se ukáže že je připojenej,ale dál nic,jen slyším že se točí když si ho dám k uchu,co s tím ? USB je u PC 2.0 ale nevím kolik napájení disk potřebuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

SSHD Hybridní disk 1TB stojí kolem 2400-3000 Kč , Klasický HDD 1TB vychazí na cca 1600 Kč.

1TB určitě stačí ale teď otázka - je opravdu znatelné zrychlení využití Hybridního disku ??

Vždyť ten disk má lokalizačně vyhrazeno cca 8GB místa kdy je tenhle sektor ovládán flash paměti.

V testech IGN vycházel jako rychlejší disk ten klasický (načítaní, instalace) u některých her pak naopak rychleji načítá při využití Hybridního disku , je to řádech několika sekund.

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pročetl jsme návod, a taky pujdu do výměny. Myslím, ale že 1TB je málo, dneska při velikosti her běžně 30-40GB. Měl bych dotaz, když bych šel do tohoto

https://www.tsbohemia.cz/wd-elements-portable-2tb-wdbu6y0020bbk-eesn-_d180954.html

je problém dostat ten disk z té krabičky? Je to nějak snadno demontovatelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

A proč tak složítě? Proč si nekoupit rovnou holý 2.5" HDD o velikosti 2TB, u kterého (narozdíl od varianty vykuchání HDD z jeho boxu) budeš mít zároveň záruku a za v podstatě stejnou cenu?

https://www.alza.cz/seagate-momentus-spinpoint-m9t-2000gb-d1132966.htm?catid=18849718

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já našel většinou jen videa, kde to lidi rozebíraj z těch krabiček. Taky mi to nešlo do hlavy. Snad jen kvůli ceně, kdy mi přišlo že externí jsou paradoxně levnější jak interní. Ten disk v odkazu je pro PS4 dobrý? Výška 9,5mm je OK? Četl jsem že do 9 mm.

Upraveno uživatelem Rocky75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Z 2TB variant ano. Osobně jsem před časem kupoval hybridní verzi, ale ta je jen 1TB. Dnes už bych kupoval 2+ TB. Ten HDD z odkazu jsem kupoval nedávno pro Xbox One a v pohodě.

Rozdělávat HDD z kabičky jsem chtěl v případě, kdy jsem chtěl kupovat HDD větší kapacity než 2TB kdy se ukázalo, že z nějakého důvodu prostě samostatně prodejné HDD 2.5" jsou v dnešní době "jen" do kapacity 2TB, zatímco ext. na USB existují i 4TB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj

Při výměně Hdd v PS4 jsem narazil na problém. A sice nedaří se mi sehnat OS PS4. Na stránkách sony je k disposici pouze update 4.06 který jak jsem pochopil mi nestačí. Sice v sekci (       https://www.playstation.com/en-gb/get-help/ps4-system-software/ ) "Perform a new installation of the system software" je odkaz na stažení celého OS, ale po kliku na něj jest výsledek "file not found". Nevíte prosím někdo, jestli se dá tento OS ještě někde sehnat ? Nebo se s tím musí do servisu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu