Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Končí prodej PS 3


Yuraschi

Recommended Posts

Zdarec mám takový dotaz nebo nevím jak to mám nazvat ale prostě poslední dobou si všímám že ve většině obchodech,eshopu a i elekter je jen dostupná a k mání PS4,XBOX 360 AXBOX ONE,tak mam takový dotaz končí prodej a výroba ps 3 a mám potažmo mamme se bát že už nebude nová ps 3 k mání jen bazarově pokud vůbec čí je to jen nějaký obchodní tah pár obchodů aby prodali ps4 a xboxy, a ted proč mně to trápí mám doma z druhé ruky ps 3 fat 80gb a je na tom už znát že tomu dochází dech a brzy po ní bude tak sem měl v planu v nejbližší době koupit ps 3 novou aby to pár let vydrželo ale ne hned počítal sem nejlépe březen v nejhorším únor ale ted se začínám bát že v té době v lepším případě seženu bazar a to moc nechci,tak by mně zajímalo jestli o tomhle podivném ukážu víte a či se toho mám bát nebo ne a mám dost času

děkuji za vaše názory a poznatky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se neboj, ještě pár let se vyrábět bude :)

doufám jsme z mou snoubenkou hráči ps 3 mam ja po druhé v životě měl sem kdysi jako novinku ps 3 slim ale z jistých důvodu sem musel prodat jinak bych měl dál no ted mam to fatko kdyby neodcházelo tak mně to je fuk ale odchází a nechce se mně jít do ps 4 jelikož zatím na n není taky vyrábět her plus mám spoustu her na ps 3 a vyhovuje mně,každopádně sem rád že tedy bude ještě nějakej patek ps 3 k dostání a bude se vyrábět jak říkáš i když ta nedostupnost v některých obchodech mně děsí XD celkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zdravím jako absolutní novic a čerstvý majitel PS3 slim 12GB koupené včera. Kamarád který tyhle konzole prodává tvrdí že už Sony upřednostňuje PS4 a na PS3 prodejcům téměř nic nedodává. A že je Sony v potížích. Tak nevím jak to bude, ale i tak jsem po zralé úvaze do PS3 šel. A to hlavně z důvodu že všude za pár korun najdete plno starších her, které si bohužel vinou Sony na PS4 nezahrajeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pehucz měl jsis koupit verzi s 500gb

To teda,opravdu je to k ničemu a ušetřené peníze se ve finále nevyplatí,ten rámeček a disk vyjde dráž pokud doma neleží nějaký nevyužitý disk. To je tak na instalaci jedné hry.Navíc jak člověk sem tam něco koupí z PS store ,zjistí,že je to docela věc,a spousta titulů se nevyplatí ani z bazaru či to jako krabicovka ani není,navíc je to paráda stáhnout hned a z pohody domova. Jsem občasný hráč,ale musím říc,že není špatné mít některé hry na disku.

PS4 se vůbec neboj,já do něj pujdu,už začala doba kdy na něj vychazí vše,a na PS3 pomalu přestává.Na ps3 je to skoro vše v tom 720p rozlišení a poslední dobou už je znát jak je to okrájené aby to nějak jelo a to už to člověka hlodá jak by si to užil na PS4 v lepším,a člověka to někdy trochu zamrzí.No ale pravda bez PS3 se stejně člověk neobejde.

Upraveno uživatelem holub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už stejně hraju akorát Skyrim. Hraju ho pár let na PC na 22" monitoru. Rozhodl jsem se jít s ním na svou TV s úhlopříčkou 120cm a protože je pohodlnější připojit k televizi trvale konzoli, než každou chvíli připojovat nebo odpojovat PC, tak jsem po dlouhém uvažování koupil PS3. A k němu ten Skyrim taky bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem to zmínil, že mám doma televizi s úhlopříčkou 120cm a že mě příjde rozumnější připojit k ní konzoli, než ji věčně otáčet a připojovat k ní PC. Počítač mám s monitorem 22". Rozdíl ve velikosti obrazu je tedy dost značný. A co jsem tak viděl videa z hraní toho Skyrimu na PS3, jelo to na nich plynule a bez problémů. Já musím na PC vypínat trávu, na PS3 ji měli zapnutou. Problémy co na PS3 byly s lagováním při větších velikostech uložených pozic už prý odstranili v Bethesdě nějakou opravou.Na rozdíl od toho Xboxu mě připadá PS3 lepší už i tím že k tomu jde připojit klidně i klávesnice nebo myš. Sice asi bohužel ne na hraní Skyrimu, ale třeba se to může hodit při práci s muzikou atd. Ze šuplíku jen vytáhnu starý hdd z už neexistujícího notebooku, strčím to do PS3 a mám to i s hdd 500GB. A kdyby se ukázalo že to je pro mou potřebu na prd, pořád to můžu někomu prodat. Zájemců vidím na Aukru stále dost.

Upraveno uživatelem pehucz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem to zmínil, že mám doma televizi s úhlopříčkou 120cm a že mě příjde rozumnější připojit k ní konzoli, než ji věčně otáčet a připojovat k ní PC. Počítač mám s monitorem 22". Rozdíl ve velikosti obrazu je tedy dost značný. A co jsem tak viděl videa z hraní toho Skyrimu na PS3, jelo to na nich plynule a bez problémů. Já musím na PC vypínat trávu, na PS3 ji měli zapnutou. Problémy co na PS3 byly s lagováním při větších velikostech uložených pozic už prý odstranili v Bethesdě nějakou opravou.Na rozdíl od toho Xboxu mě připadá PS3 lepší už i tím že k tomu jde připojit klidně i klávesnice nebo myš. Sice asi bohužel ne na hraní Skyrimu, ale třeba se to může hodit při práci s muzikou atd. Ze šuplíku jen vytáhnu starý hdd z už neexistujícího notebooku, strčím to do PS3 a mám to i s hdd 500GB. A kdyby se ukázalo že to je pro mou potřebu na prd, pořád to můžu někomu prodat. Zájemců vidím na Aukru stále dost.

A to máš televizi s jedním hdmi konektorem? To je potom problém to ano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu