Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tak se předveďte MÁSTŘI


Stackal

Otázka

Recommended Posts

  • 0
to rozhodne neni!!! :P takhle by musel vyndavat porad UMDcka.. trosku blbe.. nemyslis?!.. ;)... takhle to bude mit osefovane.. doufam ze mysli tenhle problem :D.. ptze nic jineho me ani nenapada ;)

ja si pockam co na to rekne :) pac to uz mozna skousel a mozna fakt bude vada nekde ve FW ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kluci me nejde menu vůbec ale já když vyndám UMD z mechaniky tak se mi displej rozsvítí jenom černě a pak se zase vypne a FW mám 3.60 m33

a skus to udelat jak jsem rikal ja ... normalne vypni psp natvrdo , vyndej UMD a zapni psp ...

a updatuj FW ma 3.71 M33 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Říkám že už jsem to zkoušel prostě nic nejde krome UMD když se do toho menu dostanu tak se to sekne a pak se vypne . Mohl by mi někdo poslat flash0 protože jsem tam něco včera dělal tak tím asi no ??? Ale newím jak se dostat do USB

Flash 0 na FW 3.60 m33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze ti to vysvetlim..

Mas fw 3.60M33 ale nemuzes se dostat do menu protoze si se hrabal ve flash0..to znamena ze asi normalni reinstal FW neudelas..teda jestli to nejde nejak pres recovery..

..pandora je upravena baterka aby ti flashla originalni FW na custom FW..to znamena ze si musis sehnat nekoho aby ti tvoje PSP zprovoznil..

..a taky nechapu kde si vzal cip do PSP..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale o to nejde já už ho mam docela dost dlouho . Ale halvně sem se včera hrabal ve flash 0 tak mi poradte

To víš já mám dobrý kontakty takže jsem ho sehnal PLS nejde to nějak přes recovery nebo že si dám nový . flash 0 nebo něco takového

Jo předělal jsem soubor:topmenu.rco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hm proc to delat slozite.. :P kdyz to de lehce... dej home a vrat se do menu...settings a dej UMD AUTO START na OFF!!!! ;)

toto by neslo, vzdyt tam pise ze se mu to resertuje a muze zase jen do UMD :D

I kdyz nevim jak to presne mysli

Když dám z UMD hry home tak se mi to restartuje a pak můžu zase jen do UMD

EDIT: aha tady resite zas neco jinyho :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze pan tady pajel cip na slimko a od te doby mu to nejede ... aspon takhle jsem to pochopil z toho co mi psal ...

edit : presneji receno mu to nekdo jiny pajel ... a ten mu taky daval CF

co si myslite ? muze to byt tim cipem ? Pac jsem jeste nikdy neslysel o cipu na slim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu