Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na sdílení her?


p.a.c.o

Otázka

Zdravím všechny. Docela rád bych se poptal, jestli někdo z přítomných neví, jak na sdílení her. Rád bych si s kolegou půjčoval hry, ale bohužel ani jeden netušíme, jak na to. Na fóru jsem koukal, že se docela rozmáhá hledání lidí na kupování her na půl a podobně, takže doufám, že se najde nějaká dobrá duše, která zveřejní postup nebo rovnou tutoriál, jak na to. Určitě by tím pomohl nejen mě, ale i ostatním.

Ještě přidám jeden dotaz, dají se takto sdílené hry hrát současně na dvou konzolích nebo jde jedna hra vždy jenom na jedné konzoli. Díky všem za rady a tipy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

fungu je to snad uplne stejne jako na ps4, s tim rozdilem ze misto primarniho uctu se tomu rika my home xbox :)

tady je clanek obslehnutej..

Sdílení digitálních her

Když doma na své konzoli stáhnete na primární účet hru, budou si j moci zahrát i ostatní členové rodiny na svém účtu. Prakticky toto funguje jako předchozí GOLD, takže staženou hru na jednom účtu bude možné hrát i na dalších na domácí konzoli. Samozřejmostí je, že když se na svůj účet přihlásíte na kamarádově konzoli Xbox One, budete mít ke svým hrám přístup. Pokud na kamarádově konzoli nakoupíte na svůj účet hru, budou mít k ní okamžitě přístup i ostatní členové vaší rodiny na domácí konzoli Xbox One.

1: zalozis ucet , koupis hru

2. prihlasis na xbox , jako my home xbox

3. prepnes na svuj profil hrajes

4. kamarad se prihlasi u sebe , na ten novej ucet, muze hrat jen pod timto uctem, ne na svem profilu.

5. hrajete oba

6. ucet muzes kdykoliv prodat :)

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec ne to nebude možné.Jednoduše ty budeš mít tvůj účet jako home na konzoli u kámoše,ten bude moci hrát se svými i více účty hry z tvého profilu a i offline.Zatímco ty budeš moci hrát hry z tvého profilu u sebe jen s tvým účtem a jen online.Stejně tak naopak,pokud bude mít komplic jeho účet jako home u tebe,ty budeš moci hrát hry z jeho profilu s více tvými účty i offline.On jen se svojím a jen online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec ne to nebude možné.Jednoduše ty budeš mít tvůj účet jako home na konzoli u kámoše,ten bude moci hrát se svými i více účty hry z tvého profilu a i offline.Zatímco ty budeš moci hrát hry z tvého profilu u sebe jen s tvým účtem a jen online.Stejně tak naopak,pokud bude mít komplic jeho účet jako home u tebe,ty budeš moci hrát hry z jeho profilu s více tvými účty i offline.On jen se svojím a jen online.

Díky za vyčerpávající odpověď, v tom případě asi sdílení odložím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Mám otázku ohledně sdílení. Synovec si koupil Xone. Aby nemusel hned dát 5000 za hry, přihlásil jsem se tam a nastavil můj účet jako My Xbox Home. Moje koupené hry tam měl Ready to install. Když mě dnes synovec přihlásil na jeho Xboxu, okamžitě mě to na mojí konzoli odhlásilo. Budem moci hrát hry proti sobě??? Díky za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Abyste mohli hrát oba,tak se synovec musí přihlásit pod svým účtem,tvé hry mu pojedou i tak a můžete hrát spolu.Logicky nemůžete hrát oba pod stejným účtem...

Díky moc za odpověď, je to přesně jak říkáš. Vyzkoušeno a funkční. Pro stažení a hraní her není třeba být přihlášen na uživatele, co si je koupil. Stačí jen nastavit My Xbox Home.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejlepší je, když ty si u kámoše na svůj účet nastavíš My Home Xbox.. a on na svém účtu na tvé konzoli :) a nekupovat hry jen na jeden účet, ale na oba.. třeba na jeden koupit Forzu, na druhý účet Halo a tak.. aby jste každý mohl něco hrát, kdyby náhodou nešel internet :) tak jsme to vyřešili s bratrem a vše funguje perfektně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže modelová situace - 2x X1 na stejný WiFi, já do svýho nainstaluju krabicovku. Provážeme účty dle postupu výše a teď, když si bude chtít ten druhej krabicovku zahrát, musí mít placku ve svým nebo mým X1?A když budeme chtít hrát oba - např. BF4,nevude to dělat nějakej bordel, když bude jenom jedna placka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám dotaz.

Se strýcem si plánujeme každý pořídit Xbox one a zajímá nas to sdílení her, abychom to mohli kupovat prostě napůl a nemusel dát kazdej plnou cenu,..Mohl by mi prosím někdo ujasnit jak je to s tím sdílením ?

Je to tak, že každej budeme mít prostě svuj microsoft ucet na konzoli a svuj profil a strýc si například koupí hru a dá mi udaje od svého uctu ja si ho prihlasim také do xboxu stáhnu si tu hru a pak se prepnu normalne na svuj ucet s mím profilem a hraju ? Nebo musím být porad přihlašený pod jedním uctem a mít treba 2 profili ? Jde mi o to abycho mohli hrát i třeba online proti sobe.. Mohl by mi to prosím někdo vysvětlit? .)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli chápu dobře, ideální je teda pokud jsme dva, kteří chtějí sdílet 

Vzájemně se každý přihlásit na konzolích, nastavit ji my xbox home a máme pak přístup vzájemný k oběma knihovnám nás obou? Kdokoliv pak může hru koupit, a dostane ji do knihovny i druhý? Zamysl třeba koupit NHL 18,jde to pak i tak, že by jsme tu jednu koupenou kopii hráli oba proti sobě? Sorry, nemam s tím zkušenosti, hlava mi to moc nepobira, abych si byl uplne jistej po přečtení pár komentu

Jelikož to chci na dálku, přemýšlím jak mu dát heslo. Resp jestli jde heslo změnit tak, aby bylo použitelné jen pro ten xbox profil.. Myslím, že to heslo nyní mám jako univerzální nejen pro MS účet.. Ne že bych mu nevěřil, ale přeci jen jsem opatrnej. Musím si být bezpečností jistej. Díky za koment k tomu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 7 hodinami, jartoo napsal:

 

 

Ohledne sdileni vic ino najdes zde http://xboxweb.cz/sdileni-her-u-xbox-one/

Ano, můžete hrat soucasne proti sobe sdilenou hru. To funguje.

 

Co se tyce poskytnuti udaju na dalku, tak zakladem je mit rozdilne heslo na mail a na MS ucet. Po nastaveni pak zmenis heslo. To jde vcelku jednoduse.. Navíc u Xboxu jde nastavit 2stupnuva ochrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu