Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poraďte prosím. :-)


Alicianes

Otázka

Dobrý den,

najde se tu prosím někdo, kdo by mi mohl poradit?

Mám nově PS3, celý víkend jsem bez problémů hrála všechny hry, které k tomu mám. Včera večer jsem chtěla zapnout další, ale CD se mi nenačetlo, i když mám v settings nastaveno automatické načtení CD. :cry: Neví někdo jak by se daly načíst ručně nebo co tam mám špatně nastaveno, že to najednou nefunguje?

Děkuju předem všem za pomoc.

P.S. Snad napíšete brzy, mám tam rozjetý off road. Pokud ne tak bude hold 2. lvl 70 ve WoW. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Měl jsem úplně stejný problém po 15 minutách hraní se mi to stalo taky, šel jsem s tím do orig. servisu SONY, normál poslaly na reklamaci a za 4 dny mi přila odpověď, že je to neopravitelná závada a vrátili mi peníze a teď mám novou...hurá:lol::wohow::cheesygrin:

Takže žádné starosti...

PS hlavně nic doma neotvírej:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:( těhdle případu se množí čím dál tím víc.Taky jsem tímto byl postižen po třech týdnech paření.Musel jesm reklamovat a byla mi vyměněna konzole.Snad se to nebude opakovat páč by mě asi jeb*o.

Takže tobě chámo doporučuju to samy.Zajít na reklamaci a čekat.Hlavně do toho nedlabat sám to by mohlo špatně skončit.Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu