Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Při hraní HER hlučná konzole - ŘEŠENÍ


Mojmir

Recommended Posts

Ja taky problem s hlukem nemam. Kolem PS4 mam po stranach cca 10 cm (zhora taky) a mam ji postavenou na cca 2 cm nozkach. Je tichoucka, mozna jednou za cas se treba na 30s ozve ventilator... Pry se hluk dal dobre testovat u Killzone - u me np. Jedine, u ceho zacina hucet ze ji slysim bylo menu u AC Unity - resp. kdyz hru pauznu a treba ctu neco z jeji wiki :-D ale to byle pred prvnim updatem, ten jsem to uz nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Nevadí, že ta podložka není vodorovná? Nebude to mít nějaký špatný vliv na dvd-mechaniku až tam ps4 postavím?

Mít to vodorovně bude jistě lepší. už z principu, budou tam pouze horizontální síly, na což jsou dělána ložiska v PS4, nemusí se to projevit hned, ale třeba az 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to otazkou, protoze hodne notebooku beha na podlozkach kery sou taky "sikno" plus firemni notebooky behaj v dokinách kde sou taky sikmo a vetracky ani disky neodchazej az na vyjimky ani po 5-6 letech nez se menej za novy notebooky..

takze pokud je sklon jenom lehkej, rek bych ze to vliv mit nebude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zajímavý. Taky mě trochu štve hluk a docela chápu přítelkyni, že když se chce ve stejném pokoji číst, tak říká: "Nehraj prosím tě Far Cry."

U mě je to tak, že u Driveclubu je konzole zticha, u GTAV celkem taky, u indie her o ní vůbec nevím, ale u toho FC4 ji chvílema slyším i přes slušně zesílený Koss Parta Pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj, tady přidávám jeden z vlastních výtvorů, samozřejmně se to dá ještě doladit (třeba nastříkat barvou, bílá, černá apod.) celkem dost mi to pomohlo hlavně ještě když jsem si přidal venttilátor z té pravé strany, protože když je psko takhle nakloněné, zadkem nahoru, tak je podle mě lepší pro něj to teplo vyfoukat ven, protože teplo stoupá přirozeně nahoru a jestli někdo viděl pár obrázků rozebraného pska tak si to dokáže představit, a samozřejmně ten větrák co mám po pravé straně žene vzduch přímo pod psko + průduchama dovnitř a je to tam schválně šikmo a trošku vzádu, protože ten vzduch jde uvnitř přes tu hot zone a zároveň to jde i k ventilátoru pska :) asi sem blázen :D ale mám pokoj :D a psko jede i v tomhle létě v pohodě. samozřejmně si ten ventilátor co mám z boku musím trošku upravit aby to vypadalo lépe :) jinak pozor na to když máte někdo nějaký to foukání na psko tak je tam teplotní snímač na výstupu z pska co jde teplej vzduch když ho budete ochlazovat tak si psko bude myslet že je hezky schlazený a sníží otáčky ventilátoru ale přitom se bude vařit ;), proto mám tu přepážku u toho venkovního ventilátoru, protože kousek za ním je uvnitř to čidlo.

post-71640-14687185334126_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci vyřešit hlučnost PS4 a chtěl bych poradit jaká varianta (podložka) je nejlpeší...

tak se pochlubte svým chlazením na PS4 + kolik vás to stálo a pokud možno kde jste nakupovaly...

díky všem za rady a nápady...

Upraveno uživatelem svobic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konstrukcni hlučnost podle mě nevyřeší "nic" pokud to člověk nerozebere a neudělá třeba vodní chlazení nebo tak, ani s podložkou a třeba v zimě kdy bylo v baráku 10°C tak ta hlučnost víceméně neklesnula... bude to daný konstrukcí a plochou chladiče, a s tim nic moc neuděláme, určitě pomůže nějaká podložka a tak, aby zakladovka nebyla tolik namahana chladnutim a ohrejvanim... ale jista hlucnost je urcite dana konstrukci a reklamovat to tezko pude pokud to neni fakt vadnej kus - treba spatne napastovaný apu, a spatnej prenos tepla do chladice atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám skoro stejně jako Jenda 123, vyrobil jsem to z nerezového plechu za cca.20min a funguje to v poho.

Sedim od PS4 necelé 2m a konzoli vůbec neslyšim ani po pár hodinách hraní zaklínače. Musím úplně vypnout zvuk na TV a až pak slyším, že se točí a chladí.post-41944-14687185376292_thumb.jpg

post-41944-14687185384926_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak řikáš, zkusil jsem i vypnout ten můj postraní ventilátor a uchladí se to taky dobře :) i u toho zaklínače většinou se to po nějaký době hraní ustálí a jede to pořád stejně občas se roztočí víc ale jinak dobrý :)

Co znamená uchladi? Ze neodlitne a nebo ze je chladná ?:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec objednal co už tu dříve ukazoval Mojmir...

viz zde: http://www.aliexpress.com/item/NI5L-USB-Mini-Octopus-Laptop-Fan-Cooler-Cooling-Pad-Folding-Coller-Fan-Black/1217099482.html

Cena včetě pošty je 85 Kč...:cheesygrin:

uvidíme až dorazí jestli jse nerozpadne po 30min. :psp: hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu