Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Automaticky vyjíždí mechanika


SavenSonopjaust

Otázka

Mám psko doma druhý den:shock: a mám problém s automatickým vysouváním média, během hraní vyjede a když je mechanika prázdná tak cca každou minutu zarachotí jako kdybych vkládal disk.

Zkoušel sem konzoli odpojit od napajení nechat chvíli vypnutou a znovu zapnout ale děje se to furt, žádný lepší nedestruktivní návod sem nikde nenašel, nemá někdo podobnou super zkušenost ? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

stava se mi to když převažim ps a necham vněm hru, sundaš krit nad HDD(normalně ho vytahneš doleva) povoliš šroubek co drži HDD vyndaš hdd a nalevo si posvitiš do mřižky světlem uvidiš tam takovy šroubek plastovy se znaky jak na šroubku co drži HDD tak snim potoč lehce je stejně jen na pružince a pak už to jen slož a problem vyřešen, semtam se nějak povoli a mechanika začne vyplivovat.

Sem tam pomuže jen změna polohy z horizontalni na svislou, ale vždicky mi zafungovala operace šroubek.

https://support.us.playstation.com/euf/assets/KCimages/kbid_5061/6.jpg

Upraveno uživatelem Čuřil Buřil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu