Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Levné připojení analogových repro k PS4 přez optical output


aaischa

Recommended Posts

Ahoj všem,

nevíte prosím Vás někdo jak připojit k ps4 sounbar https://www.alza.cz/sony-ps3-sound-bar-system-black-d194168.htm k ps4, jestli to tedy vůbec jde, jestli je to kompatibilní, když se jedná o ps3 soundbar. Zkoušel jsem to asi hodinu podle návodu ještě z té ps3, protože je to podobné, ale bohužel to nefunguje a zvuk mi jde stále jen z tv, což prostě nedávám jakej je to nezvyk!:-) děkuji předem za případnou pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Som rád, že sa tu toto rieši, lebo aj ja to práve riešim :D Ale nejde len o psko ale aj o ostatné zariadenia okolo televízie, ktoré ani jedno nemá analógový výstup. Až teda na tv, tá má len stereo cinche. A ja mám zostavičku 5.1 ale ide mi tam len stereo signál. Tak som teda hladal, našiel a objednal toto:

http://www.aliexpress.com/item/Newest-audio-converter-Optical-SPDIF-Coaxial-Dolby-AC3-DTS-Digital-to-5-1-2-1-CH/32380866225.html?spm=2114.01020208.3.12.b9fFpv&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201527_2_71_72_73_74_75,searchweb201560_1

Bolo to zrovna v akcii a stálo to 20€...trošku viac ale nie je to také hrozné. Už je to na ceste ku mne a keď to dorazí dám vedieť, či to ozaj funguje tak ako má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu