Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co hrát za hry na Štědrý Večer s rodinou?


Greddy

Recommended Posts

Cau,zítra jdu koupit druhý wiimote a nunchack a tak přemejšlim,že místo koukání na milionkrát ohraný pohádky na tv budem hrát na wii.

chci něco,aby si zahrála celá rodina:Zatim mam vybrano WII PLAY,WII SPORTS,Fifa08,Mario and Sonic at the olympic games,co ještě si myslíte že by nebylo špatný?díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mario a sonic...doporučuju...nevím kolik maj lidi v rodině let...ale RE: Umbrella chronicles je paráda a dá se hrát ve dvou....

určitě si kup a to nekecám...teď jsem dohrál první díl...Rayman Raving Rabbids...neuvěřitelná sranda....a může to hrát více lidí...jsou to vlastně takové minihry paráda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady.

Jinak placku,s tim hranim to nebyl muj napad,ale moje babka kdyz tady byla,tak videla myho bratra na tom hrat wii sports a strasne ji to zaujalo,a tak všem z rodiny nakecala,jak je to skvělý a všichni si to prave az budou u nas(toho 24.) chtej prubnout... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady.

Jinak placku,s tim hranim to nebyl muj napad,ale moje babka kdyz tady byla,tak videla myho bratra na tom hrat wii sports a strasne ji to zaujalo,a tak všem z rodiny nakecala,jak je to skvělý a všichni si to prave az budou u nas(toho 24.) chtej prubnout... :-D

Tak to jo.To je ta síla Wiička-přitáhne i babičky,dědečky apod.Jen ať si potom dají pozor na namožené ruce a záda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si delas srandu ne? Neni to uz trochu moc zavislacke hrat i na stedry den? To jsem na PC hodne omezene, jsem dost venku abych se alespon jednou provetral, pripadne vecer nejakej ten kostel a s rodinou se hrajou spolecenske hry, pripadne nejaka pohadka, to je klasicka, hrat na konzoli/PSP omg.. to si nedovedu predstavit, to si rovnou dej do baraku santu, darky si rano dejte mezi s sebou, nebo je rovnou jedte nakoupit a je to.. LOL..

promin, jestli jsem se te dotknul, ale fakt ty svatky.. kazdej uz na to boda, presne pise placek, co hrat? Nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 1 year later...
To chce indulonu :lol:

Indulona je na hebké ruce. Si to pleteš.

Jinak u mě si hrát s rodinou na wii dokázat nedokážu. Rozhodně co jsem kdy viděl a hrál, tak bych doporučil také wii sports, ale tam mi vadí tenis, protože jsem závodní hráč a kámoš to hrál a pak si rozhodil úplně švih. Než se zas dostal do reálu, tak to chvíli trvalo. Takže to pokoušet moc nechci xD.

btw: Já osobně hraji s kámošema na ps2 na kterém 4 ovladače a hrajem tennis nebo mashed(takový ty autíčka jak se závodí a střílí. Nehorázná kalba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu