Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čestina v Internet browser !?


Lukan

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je tu prosim nekdo, kdo ma fw 2.70 a má plnou podporu české diakritiky v browseru? Ja 2.70 nahraval už dvakrát (jednou přes autoupdate, pak i z flashky pro jistotu). Vše proběhlo OK, ale avizovanou plnou podporu čestiny v browseru ne a ne dostat. Vidím znaky jak "š, í, á" v pořádku, ale třeba "ř, č, ž" proste nic a zástupné znaky.

Když se mrknu v browseru na změnu kodové stránky, nic kloudného se nastavit nedá, respektive nejbllíž je znakova sada pro zapadoevropske staty nebo 1251, ale to je porad na dve veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je tu prosim nekdo, kdo ma fw 2.70 a má plnou podporu české diakritiky v browseru? Ja 2.70 nahraval už dvakrát (jednou přes autoupdate, pak i z flashky pro jistotu). Vše proběhlo OK, ale avizovanou plnou podporu čestiny v browseru ne a ne dostat. Vidím znaky jak "š, í, á" v pořádku, ale třeba "ř, č, ž" proste nic a zástupné znaky.

Když se mrknu v browseru na změnu kodové stránky, nic kloudného se nastavit nedá, respektive nejbllíž je znakova sada pro zapadoevropske staty nebo 1251, ale to je porad na dve veci.

Mně to celkem jde ... i když ne 100% ...

Rada: nenastavuj konkrétní znakovou sadu, ale nech tam tu volbu automatického rozpozníní - tak to funguje nejlíp a většina stránek, co jsem zkoušel, problémy s českými znaky nemá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky nejsem úplně spokojenej...mám to tak na půl, což je zvláštní...třeba seznam mi běží bez jediný chybičky, ale tady console-forum už zlobí přesně s těma písmenama jako třeba "ř"...Mno...zvykl jsem si i na předchozí stav a zvyknu si i na nynější:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu