Jump to content
  • 0

Čestina v Internet browser !?

Lukan
 Share

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Je tu prosim nekdo, kdo ma fw 2.70 a má plnou podporu české diakritiky v browseru? Ja 2.70 nahraval už dvakrát (jednou přes autoupdate, pak i z flashky pro jistotu). Vše proběhlo OK, ale avizovanou plnou podporu čestiny v browseru ne a ne dostat. Vidím znaky jak "š, í, á" v pořádku, ale třeba "ř, č, ž" proste nic a zástupné znaky.

Když se mrknu v browseru na změnu kodové stránky, nic kloudného se nastavit nedá, respektive nejbllíž je znakova sada pro zapadoevropske staty nebo 1251, ale to je porad na dve veci.

• 0
Je tu prosim nekdo, kdo ma fw 2.70 a má plnou podporu české diakritiky v browseru? Ja 2.70 nahraval už dvakrát (jednou přes autoupdate, pak i z flashky pro jistotu). Vše proběhlo OK, ale avizovanou plnou podporu čestiny v browseru ne a ne dostat. Vidím znaky jak "š, í, á" v pořádku, ale třeba "ř, č, ž" proste nic a zástupné znaky.

Když se mrknu v browseru na změnu kodové stránky, nic kloudného se nastavit nedá, respektive nejbllíž je znakova sada pro zapadoevropske staty nebo 1251, ale to je porad na dve veci.

Mně to celkem jde ... i když ne 100% ...

Rada: nenastavuj konkrétní znakovou sadu, ale nech tam tu volbu automatického rozpozníní - tak to funguje nejlíp a většina stránek, co jsem zkoušel, problémy s českými znaky nemá ...

• 0

Taky nejsem úplně spokojenej...mám to tak na půl, což je zvláštní...třeba seznam mi běží bez jediný chybičky, ale tady console-forum už zlobí přesně s těma písmenama jako třeba "ř"...Mno...zvykl jsem si i na předchozí stav a zvyknu si i na nynější:cheesygrin::cheesygrin: