Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flashkarty na Nintedo 3DS/2DS/new3DS


kubago

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak mám asi měsíc New Nintendo 3DS XL a koupil jsem si k tomu Sky3DS kartu (tu novější, s modrým tlačítkem). Zatím velká spokojenost, všechno funguje. Koupil jsem si k tomu 64GB microSD kartu a zjistil jsem že můžu tam nahrát maximálně 31 her, víc mi to nepovolí i když by tam místo bylo. Ovšem 31 naprosto stačí, píšu to spíš pro zajímavost.

Co by mě ale zajímalo, já osobně vůbec online hry nepotřebuju hrát, ale některé hry se chtějí updatovat, je bezpečné updatovat hry když to mám přes Sky3DS kartu ? Už jsem to vyzkoušel u MH4, vše ok, ale trošku se bojím aby Nintendo mojí 3DS nějak nebloklo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Hele poraďte mi kde dobře a levně koupit Sky3ds kartu..?..sady jsem si to přečetli a jsem s toho na rozpacích někdo nějaké shop nedoporučuje a někdo zas jo..tak mi Prosím poraďte..Nejlépe nějaký cz shop jestli vůbec nějaký je což pochybuji..díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Tak jsem se na to trosku podíval a celkem me zaujalo ze není to vůbec složité to nainstalovat, ale má to své mínuska. Vžd při spuštění a po navrácení do menu se CFW vypne a je nutné ho zase zapnout a to jde pouze přes internet no a na to druhé mínusko sem zapoměl do frasa! No a to by mě zajímalo jestli je to bezpečné hrát s tím online. (nebo esli je to vůbec možné)

E: ne opravdu jaký je váš názor kapesní konzole ve většině případech určené na cesty, nabízející spousty her bez obejítí k připojení k internetu a aby tento cfw potřeboval neutálé připojení k itnernetu tak to prostě není ono

Upraveno uživatelem Lazyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu