Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 ovladač přestal fungovat


MARTINSSS

Recommended Posts

Dobrý den, potřeboval bych pomoci... Můj PS3 ovladač mi spadl, ale už je to dávno (cca 5 měsíců). Fungoval bez problémů a po 3-5 měsíců se mi občas připojil k PS3 a občas ne. Aktuálně se mi nepřipojí PS3 ovladač vůbec, nebliká, nic. Reset nepomohl... Chtěl jsem se vás zeptat zda-li je nějaké řešení, pro vyřešení mého problému. (jen dodávám, že asi před 14 dni jsem ho připojil a normálně fungoval). Od té doby (mi nespadl, pouze byl položen na stole) Ale přesto nic nemůže se připojit. Kontrolky neblikají. Děkuji za odpověď

Upraveno uživatelem MARTINSSS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj. Můj ovladač nespadl a zacházím s ním velice slušně. A přitom ten šmejd žije jakoby svým vlastním životem a dělá si ze mně neustále legraci. Při hraní Skyrimu si ten zákeřný hajzlík vzpomene v tu nejnevhodnější dobu že si půjde kam sám chce. Kašle na to že právě bojuju s někým koho chci ugrilovat dobře mířeným ohnivým nebo bleskovým zášlehem podporovaným tímtéž v podání mého Atronacha! V případě zamýšlené chůze v jednom směru si ovladač usmyslí že se bude zatáčet a taky to udělá...

No, kdybych věděl že jsou v Sony "odborníci" kteří neumí ani po tolika letech výroby vyrábět slušné ovladače, tak bych už PS3 nekoupil! Mám to od Vánoc. Je duben a mám chuť to kvůli tomu šmejdu ovladači reklamovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu