Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter 4 Ultimate


Atheniel

Recommended Posts

no diablo 3 hraju taky :) nehraju jen MH4U, ale proste sem si rezervoval vikend jen na todle :)

btw jestli si hral od PSP, tak jeste pamatujes obdobi, kdy tady na foru fungoval sports club, ne ? :D

Co se HR ve trojce tyce, tam sem mel docela malo. tusim ze sem koncil s Gckovym silver Sol armorem a par zbranema. Vsecko jsem to odehral solo, a prestalo me to kvuli tomu pak bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju, prečetl jsem ten sports club 2krát :D. bavilo mě jak lidi nevěděli na začátku vubec nic a pak už na konci každej farmil Fatalis family :D.

No ja ve trojce skončil těsně před Dire Malisem, určitě ho chci ještě dát, ale ta 4ka je až moc dobrá abych se teď vracel :).

Jinak mě tam solo ani moc nevadilo, zase je to výzva všechno to kilnout bez pomáhání :).

BTW Nafouknutej zamtrios, že až tak to jsem fakt nečekal :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na konci? zdaleka ne :D jeste jsem nepotkal fatalise :)

Tigrex je jeste docela jednoduchej. ten zakladni :) pockej na Molten Tigrexe :D nebo G* (Expert Grank1) verzi shaggy magaly. to sou darci jako prase. Grankovej set na max upgradlej a stejne jdu na 1 ranu i se 150HP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemyslel sem to tak ze uz bys byl uplne na konci, konec je podle me HR 999 :D, ale pro karavanu už skoro na konci ses když dáváš Gogmaziose :).

Jo nakonec sem si ještě řikal zlatej tigrex, co je totalní vopruz je totiž donést 3 wyvern eggs když tě u toho otravuje enragnutej rathalos s rathianem :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

hosi prosim vas vysvetlite mi ako sa hraje tato masochisticka hra?

 

urobil som niake prve dva questy a uz dalej by letelo nintendo cez okno...

absolutne neviem kde vidim zivotnost bosa 

uz len ked k. emu utekam mam zivotnost od jeho utoku na polovici

ked odneho jtekam a chcemsi dat healing tak to trva adi 6 sekund a to co som sa dohealoval mi ubere boss 

preco ma tenboss zabije na tri rany?

 

myslel som si ze tato hra bude dobra ale ako tak pozeram je to dalsi Dark Souls alebo bloodborne a pojde naspet do obchodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu