Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mapa PSP hráčů v ČR


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

tak jestli vaše lokalita podporuje zoom až na úroveň s ulicema tak jednoduše čapněte svůj špendlík a přeneste ho na správné místo, ale jestli to že dlužíte tady někomu z fóra hru přehodíte někomu na krk, tak to si vypijete (ban:-))).. no změny v profilu se dělají po přihlášení v My profile. Kdyby někdo hledal logout, je vpravo nahoře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

No praveze ja tam zadnej ucet nemam, jsem si nezalozil, k vytvoreni udaju o me poloze na PSPgamer sem se regnout nepotreboval. Takze menit udaje nemuzu. Jedine ze bych se regnul a udelal to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, nápad je to dobrý, ale s těmi podrobnostmi na mapě jako ulice/barák, no nevím, nevím... Jen aby se tu neregnul nějaký Romale z vedlejšího bloku a s kámošema si na někoho nepočkali v uličce , že jestli jim to nepujčíš , že si chtějí máčknout Burnouta.. sám by ses z toho asi nedostal , no nakonec jo ,ale bez PSP.Svou PSP sebou nosím pořád a nepotřebuju ,aby to každý věděl konkrétně zrovna ten kdo ji nemá " A chtěl by mít"! Daroval jsem jim už mobil. Sice to bylo před hodně lety, ale to by jim už mohlo stačit.... jinak dnes by to byl alespoň pořádný FIGHT, ikdyž jako vždy neférový.Kudla pod žebro tě nerozlechtá.Ale to už jsem se nechal unést.... Ale každopádně, nápad hodnotím kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno eště že zdice tam sou jako jeden rozmazanej flek :D ( i dyž v okruhu 5 kiláků ežije jedinej cikán :D...už půl roku ne...neplatili nájem :P)

btw v anglii dočasně bydlí eště jeden týpek s PSP...v městě jménem Peterborough :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Noooo....tak ja dal logout a ted nevim jak se prihlasit, pac to po me chce heslo a ja zadny nezadaval...hmmm???

Dal jsem si ho poslat mailem a neprislo zatim nic....??

Protoze ses nikde neregistroval. Jako ja, mam ten samy problem, ted nevim jak zmenit udaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo....tak ja dal logout a ted nevim jak se prihlasit, pac to po me chce heslo a ja zadny nezadaval...hmmm???

Dal jsem si ho poslat mailem a neprislo zatim nic....??

Protoze ses nikde neregistroval. Jako ja, mam ten samy problem, ted nevim jak zmenit udaje

To je divny, protoze kdyz jsem vyplnil svoje udaje, tak jsem mel vlevo svuj nick jako ze jsem zaregistrovany.... :cry: a normalne jsem mohl menit vsechny udaje, psat vzkazy...atd,atd. Ted jsem sice uvedeny na strance, ale nemuzu delat nic.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo....tak ja dal logout a ted nevim jak se prihlasit, pac to po me chce heslo a ja zadny nezadaval...hmmm???

Dal jsem si ho poslat mailem a neprislo zatim nic....??

Protoze ses nikde neregistroval. Jako ja, mam ten samy problem, ted nevim jak zmenit udaje

To je divny, protoze kdyz jsem vyplnil svoje udaje, tak jsem mel vlevo svuj nick jako ze jsem zaregistrovany.... :cry: a normalne jsem mohl menit vsechny udaje, psat vzkazy...atd,atd. Ted jsem sice uvedeny na strance, ale nemuzu delat nic.... :roll:

Zkusil jsem zalozit novy ucet, ale napise to ze e-mailova adresa je uz pouzivana....takze nejky profil tam mit musim,ne?? Admine,help,help,help....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Noooo....tak ja dal logout a ted nevim jak se prihlasit, pac to po me chce heslo a ja zadny nezadaval...hmmm???

Dal jsem si ho poslat mailem a neprislo zatim nic....??

Protoze ses nikde neregistroval. Jako ja, mam ten samy problem, ted nevim jak zmenit udaje

To je divny, protoze kdyz jsem vyplnil svoje udaje, tak jsem mel vlevo svuj nick jako ze jsem zaregistrovany.... :cry: a normalne jsem mohl menit vsechny udaje, psat vzkazy...atd,atd. Ted jsem sice uvedeny na strance, ale nemuzu delat nic.... :roll:

Zkusil jsem zalozit novy ucet, ale napise to ze e-mailova adresa je uz pouzivana....takze nejky profil tam mit musim,ne?? Admine,help,help,help....

Presne tak. Nemas tam heslo takze se nemuzes prihlasit jako ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo....tak ja dal logout a ted nevim jak se prihlasit, pac to po me chce heslo a ja zadny nezadaval...hmmm???

Dal jsem si ho poslat mailem a neprislo zatim nic....??

Protoze ses nikde neregistroval. Jako ja, mam ten samy problem, ted nevim jak zmenit udaje

To je divny, protoze kdyz jsem vyplnil svoje udaje, tak jsem mel vlevo svuj nick jako ze jsem zaregistrovany.... :cry: a normalne jsem mohl menit vsechny udaje, psat vzkazy...atd,atd. Ted jsem sice uvedeny na strance, ale nemuzu delat nic.... :roll:

Zkusil jsem zalozit novy ucet, ale napise to ze e-mailova adresa je uz pouzivana....takze nejky profil tam mit musim,ne?? Admine,help,help,help....

Presne tak. Nemas tam heslo takze se nemuzes prihlasit jako ja.

Napsal jsem adminovi... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu