Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mapa PSP hráčů v ČR


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Tady je uvedeno, že se čtenáři PSPupdates mohou přidávat do této mapy, a mě napadá, jestli by se tam podobná mapa nedala udělat i pro Čr jako součást stránky PSPgamer :D

update: mapka je založená - http://www.frappr.com/pspgamer - zatím se můžete přidávat, pak to (snad) zobrazíme na Pspgamer.cz .Přidat se je jednoduché: dole pod mapkou je "Add yourself" (přidej mne, tj. do skupiny PSPgamer na Frappru) - dáte jméno, email, pod zipcodem kliknete na "Not in US" (mimo USA) a dopíšete nahoru jméno svého město bez hacku a carek, nebo většího města které je vám nejblíž, vesnice databáze měst Frappru neobsahuje, můžete zařvat svou zpávu (zobrazí se po najetí na váš špendlík ostatním) (shoutout) a připojit svou fotku (automaticky si ji Frappr zmenší). Vše jde upravit i později v profilu. Co z toho? Na mapku se přišpendlí šipka s vaším jménem a ostatní PSPgameři poznají odkud jste :-)

zde klikni pro jednoduchou ukázku výstupů z Frappru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady je uvedeno, že se čtenáři PSPupdates mohou přidávat do této mapy vlastníků PSP, a mě napadá, jestli by se tam podobná mapa nedala udělat i pro Čr jako součást strányk PSPgamer :D

To je slovo do pranice!! SUPER napad chlape...co rikate vy ostatni?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

no ukaze se ti mapa a ni kdo kde ma PSP a cte si PSPgamer nebo chodi do fora :-)... kdyztak jestli to zalozite, dejte tam i slovensko, aby nebyli nasi bratia ochuzeni.. ja na to kouknu az vecer, ted nemam cas...... ahoj

nebyla by podobna mapa nekde i v cestine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

tak lidičky, PSPgamer mapka ja na adrese http://www.frappr.com/pspgamer - můžete se přidávat. Pro Rixe - ozvi se mi a převedu ti správcovství na tvůj email plus jedna pozitvní správa - mapku lze přidat na vlastní www stránku, takže se může zobrazit jako součást PSP gamera plus jsou tam ještě vychytávky jako fórum, ale to asi necháme stranou.. máme vlastní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Nevite co je tohle za chybu?? Porad se mi to takhle zobrazuje. dela to do te doby co jsem tady mel Google-Earth. V nem se to prave takhle zobrazovalo a jinak to neslo a ted to dela taky. Uz nevim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se že už je pozdě-nateloganovi by mohli trochu vadit ty rozeslaný p2m :D

nevadí...na PMka odpovídaj i lidi kteří na to fórum hafo měsíců nezavítali...se aspoň protřídí ti co o to maj zájem a ti kterým je to šuma fuk :D

btw great idea...se mi fakt líbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se že už je pozdě-nateloganovi by mohli trochu vadit ty rozeslaný p2m :D

nevadí...na PMka odpovídaj i lidi kteří na to fórum hafo měsíců nezavítali...se aspoň protřídí ti co o to maj zájem a ti kterým je to šuma fuk :D

btw great idea...se mi fakt líbí :D

a to ted ako budou aj ty mesta jako roztridene a aj ta mapa????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

blbý je jen, že čr je tam jen hodně z dálky, když najedete na můj špendlík, budete moct zazoomovat až na můj barák! - nabízí mi to upravit polohu špendlíku při zobrazení města na libovolné místo, takže, kdyby to bylo u čr.. no jen si představte, vědět kde bydlí kdo s PSP.. ale nezoufejte! Frappr je stále jen v betaverzi, takže snad časem, možná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
blbý je jen, že čr je tam jen hodně z dálky, když najedete na můj špendlík, budete moct zazoomovat až na můj barák! - nabízí mi to upravit polohu špendlíku při zobrazení města na libovolné místo, takže, kdyby to bylo u čr.. no jen si představte, vědět kde bydlí kdo s PSP.. ale nezoufejte! Frappr je stále jen v betaverzi, takže snad časem, možná.....

Dyt u Cr to de taky az na barak. Btw jak mam ted zmenit ty udaje o sobe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbý je jen, že čr je tam jen hodně z dálky, když najedete na můj špendlík, budete moct zazoomovat až na můj barák! - nabízí mi to upravit polohu špendlíku při zobrazení města na libovolné místo, takže, kdyby to bylo u čr.. no jen si představte, vědět kde bydlí kdo s PSP.. ale nezoufejte! Frappr je stále jen v betaverzi, takže snad časem, možná.....

to by byl mazec jako vzdycky kdyby mi nekdo dluzil hru a nechtel ji vratit tak si pro ni dojit az k nemu dom :lol: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu