Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mapa PSP hráčů v ČR


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

a všimli jste si, že se tam přihlásili i nějací amíci? Jsme na seznamu.. ehm, na seznamu s PSP updates a jinýma, takže asi budem mít ua chvíli pár členů z francie, pár odtamtud, několik z USA a td. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem dostal zpravu od admina a zatim jsme to nevyresili..:)

Tim padem vas vsechny chci varovat, aby jste neklikali na tlacitko logout, pac pak uz se asi nikdy neprihlasite....pokud jste se tedy do mapy vlozili poze jako "add yourself"...bez vytvoreni radneho uctu na frappr. :roll:

Good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

můžu kohokoli bez založeného Frappr účtu vymazat z PSPgamer komunity, tím pádem zanikne jeho členství na mapě a protože neměl založený žádný účet, bude si moci založit nový pod stejným emailem, ALE

nikdo nemá členství na PSPgamer mapě bez založeného účtu - v seznamu členů to říká, že KAŽDÝ, tedy i ty MIkeM a Primátore MÝ založený Frappr účet, tj. pokud jste se přihlašovali dole pod mapou a zadávali svůj email, pak jste si vlastně ASI založili účet, na který se můžete přihlásit. Jestli vám nepřišlo heslo, které jste si při založení účtu (zadávalo se tam? u mně je to probíhalo jinak, já jsem admin) na email, může to znamenat, že má váš email nějakou ochranu a ta vám na email email s heslem nepustí. Ale to by bylo jen v případě, že jste nějaké heslo sami zadávali, Frappr žádné heslo (aspoň myslím) negeneruje.

Takže, postup jak to vyřešit - napadá mně - napište mi kdokoli s přihlašováním máte problémy a po zadání emailu vám Frappr nepošle "náhradní" heslo a já vás z mapy PSPgamer vymažu a vy se pak zkusíet znovu přihlásit, resp. si založit nový účet, ALE to by nic neřešilo, kdyby jste už ten účet (jak mi to píše) měli a jen se nemohli přihlásit

ještě na to kouknu, strpeníčko.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Edit Member: Primátor

This Member has a MyFrappr Account.

You will only be able to edit this Member's shoutout.

jak vydíte - nemůžu editovat žádného z vás, protože MÁTE u frappru účet, ale mohl bych vás smazat (asi jen z naší mapy) - zkusíme to na jednom?

Tohle to píše ve výpisu členů

Možnost přidat člena bez založení Frappr účtu (nazadává se email.adresa):

Edit Members

This is what shows up in the map marker popups

and the Member List to the right of the map

Add New Member (no MyFrappr Account will be created)

Name (required)

US Zipcode (required)

City (required)

empty

Not in the US? Click Here

Shoutout

a message to others

(optional)

Attach Photo

(optional)

(You can attach at most 1 photo)

Tohle je výpis členů - u každého z vás můžu editovat (ale jen shoutout, protože MATE všichni Frappr účet) a SMAZAT vás nevím jestli jen od nás ze skupiny, asi jo, asi jen z PSPgamer komunity, ale účet na váš email zůstane:

Member Options

formelin * Prague, Prague (Czech Republic) Edit, remove

Luky * Tabor, Jihocesky (Czech Republic) Edit, Remove

Míša Dlouhý * Earls Colne, England (United Kingdom) Edit, Remove

Primátor * Prague, Prague (Czech Republic) Edit, Remove

Zkusil bych to odstranit na jednom z vás kdo máte ty problémy, přinejhorším si založíte nový účet (tj.přidáte se znovu do mapy)

nebo čím myslíte, že jsou ty problémy způsobené????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

..mi heslo přišlo na email u gmail.com. Takže bych řekl, že pokud si nevzpomínáte na heslo a na email vám žádné nepřijde, je to skoro na jistotu proto, že vám to email blokuje, což by se mohlo dít ovlivnit v nastavení - např. některé webhostingové emaily nebo snad i freemaily (jako seznam.cz)?? mají možnost vypnout na okamžik kontrolu spamu atp., takže vám to do schránky pustí na okamžik všechnu poštu. Zkuste zakázat tento "antispamový" a "antivirový" zámek na svém emailu a zapomenuté heslo vám na něj přijde. Jestli vám to nepůjde, napište mi nebo sem do fóra a zkusíme to ještě nějak dořešit...

:-) žádný strach,y všechno nějak jde.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
misadlouhy: nechtěl by ses dat třeba do cz já se můžu dát třeba taky do afgánistánu (aby vo tobě věděly-po wi-fi)

no můžu se dát do města kdejsem v Čr bydlel, ale dokud jsem v anglii, má to smysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

mám otázku - chcete, aby bylo v PSP gameru asi polovina lidí ze zahraničí :-))..?? Odzoomujte si na mapš a uvidíte, kdo se nám tam všechni přihlásil.... :-)

Je to tím, že nás vidí na Frappr.com a každý kdo má PSP se tam jde přidat.. teď už je asi pozdě, leda že bych 1, odstarnil naší přítomnost na Frappr stránkách a 2, smazal bez servítek všechny mimo Čr a Sr PSP hráče

Jak chcete? Nechat to jak to je?? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak me nic neprislo, vsechny anti-spam ochrany a tadyty blbosti mam vsechny samo vypli a nic. prosil bych o smazani mejo profilu ''Primátor'' Udelam to cele znova i s registraci

Primátor smazán - jen z mapy.. aspoň víme, že ti nemůžu smazat účet, ale můžeme mazat v komunitě.. :-)

zaregistruj si novy účet pod jiným emailem a přidej se znovu jako Primátor, a budeš tam, a zapamatuj si heslo :-) čau 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak me nic neprislo, vsechny anti-spam ochrany a tadyty blbosti mam vsechny samo vypli a nic. prosil bych o smazani mejo profilu ''Primátor'' Udelam to cele znova i s registraci

Primátor smazán - jen z mapy.. aspoň víme, že ti nemůžu smazat účet, ale můžeme mazat v komunitě.. :-)

zaregistruj si novy účet pod jiným emailem a přidej se znovu jako Primátor, a budeš tam, a zapamatuj si heslo :-) čau 8)

Diky, ted uz se regnu rovnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu