Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nejde spustit


Killingman

Otázka

Ahoj všem, mám den starou PS3, včera jsem ji vybalil, zapojil, nahral novy FW, zahral si motorstorm, ztahnul nejaky dema, nainstaloval, zahral si. Pak jsem dal download dalsich asi 4 demher, nechal zapnutou PS3 aby se to dotahalo a sel spat.

Rano PS3 zhasnuta, tlacitkem zapnout nesla. Vypnul jsem vzadu vypinac, znova zapnul, cerveny svetylko sviti - hura. Zapnu, problikne jen zeleny na pul vteriny a vsechno zhasne, TV samozrejme nenabehne, kdyz postup opakuji, stale to same, vytahnout cely z elektriky na par hodin jsem zkousel, dela to stale to same.

Napada nekoho rychle neco jinyho, nez to poslat na reklamaci??? Ze by to nejak usnulo a nechtelo se to vzbudit se mi nezda :-((( Volal jsem do JRC a prej poslete to zpatky, za mesic vam to vyreklamujeme - ehm, budou svatky, dovolene, co budu doma delat? :-(( Please help...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Takže nejnovější zprávy, balík zpátky do JRC došel, poslali jej prý zpět do SONY a ta má standardních 30 dní na reklamaci - tudíž snad koncem ledna budu mít zpátky PS3 která vydržela fungovat cca 6 hodin - docela paráda - třeba do té doby bude alespoň custom firmware :-)))

Co se týká připomínek, mailů jsem jim napsal asi 20, volal jim asi 50x, bez odezvy vyjma toho potvrzení že jim balík došel zpátky, telefon nikdo nezvedá a na ICQ nikdo nereaguje :-(

Nechápu - skutečně mi to hlava nebere PROČ MI NEMŮŽOU TO PS3 VYMĚNIT hnedka - jsem schopný pochopit, že vrátit jim něco bez udání důvodu pokud to funguje je prasárna, a když už tak to vrátit tak, aby to mohli dál prodat, ale když mi to nefunguje dál to prodávat asi nebudou (i když... :-)) ) a tak kdyby mi vrátili peníze a já si to koupil znova u JRC a nebo mi poslali rovnou novej kus, nic se jim nestane. Nic, každopádně vím kde si už nic nekoupím, s láskou vzpomínám na reklamace mého prvního PSP u gamehouse kvůli vadným bodům na displeji, jejich přístup byl oproti JRC milionkrát jinde a to mě mohli poslal do pr*ele několikrát. Akorát že u Gamehouse stojí starterpack 17000, což se mi vzhledem k tomu že by měl stát kolem 13500 docela nepozdává :-( I když na druhou stranu, možná lepší zaplatit 17000 a mít to v pohodě, než zaplatit míň a pak se s tím takhle sr*t!

Jo a ještě jedna věc spíše ke kvalitě her - buďto jsem rozmlsanej a nebo už moc starej, ale i když mám 42" Plasmu tak se mi třeba ten motorstorm nebo Call of Duty IV zase TAK MOC nelíbilo - počkám na GoW3 asi, prostě jsem to čekal hezčí, když si pustím CoD4 na PC tak to tam vypadá líp - jaká je nej hra na grafiku pro PS3?...

Počkám až bude nějaká BT myš a klávesnice a zkusím to hrát natom - pokud mi vrátí PS3 samozřejmě :-)))

BTW: Teď jsem si přečetl dodatek - původni FW byl 1.80, nahrál jsem 2.10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Killingman: Pokud vim, 30 dnu je to od doby, kdy jim to tam prineses. Co s tim delaj uz neni tvuj problem ;).

a k tv...jakej mas kabel k tomu? Ten co byl v baleni? To se potom nedivim ze se ti to nelibi :D. Doporucuju jeden z tehlech hdmi kabelu(nejlip s pozlacenym konektorem):

http://www.sony.cz/view/ShowProductCategory.action?site=odw_cs_CZ&category=CAB+HDMI+cables

Saitek192: fakt hodnotna odpoved :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže nejnovější zprávy, balík zpátky do JRC došel, poslali jej prý zpět do SONY a ta má standardních 30 dní na reklamaci - tudíž snad koncem ledna budu mít zpátky PS3 která vydržela fungovat cca 6 hodin - docela paráda - třeba do té doby bude alespoň custom firmware :-)))

Co se týká připomínek, mailů jsem jim napsal asi 20, volal jim asi 50x, bez odezvy vyjma toho potvrzení že jim balík došel zpátky, telefon nikdo nezvedá a na ICQ nikdo nereaguje :-(

Nechápu - skutečně mi to hlava nebere PROČ MI NEMŮŽOU TO PS3 VYMĚNIT hnedka - jsem schopný pochopit, že vrátit jim něco bez udání důvodu pokud to funguje je prasárna, a když už tak to vrátit tak, aby to mohli dál prodat, ale když mi to nefunguje dál to prodávat asi nebudou (i když... :-)) ) a tak kdyby mi vrátili peníze a já si to koupil znova u JRC a nebo mi poslali rovnou novej kus, nic se jim nestane. Nic, každopádně vím kde si už nic nekoupím, s láskou vzpomínám na reklamace mého prvního PSP u gamehouse kvůli vadným bodům na displeji, jejich přístup byl oproti JRC milionkrát jinde a to mě mohli poslal do pr*ele několikrát. Akorát že u Gamehouse stojí starterpack 17000, což se mi vzhledem k tomu že by měl stát kolem 13500 docela nepozdává :-( I když na druhou stranu, možná lepší zaplatit 17000 a mít to v pohodě, než zaplatit míň a pak se s tím takhle sr*t!

Jo a ještě jedna věc spíše ke kvalitě her - buďto jsem rozmlsanej a nebo už moc starej, ale i když mám 42" Plasmu tak se mi třeba ten motorstorm nebo Call of Duty IV zase TAK MOC nelíbilo - počkám na GoW3 asi, prostě jsem to čekal hezčí, když si pustím CoD4 na PC tak to tam vypadá líp - jaká je nej hra na grafiku pro PS3?...

Počkám až bude nějaká BT myš a klávesnice a zkusím to hrát natom - pokud mi vrátí PS3 samozřejmě :-)))

BTW: Teď jsem si přečetl dodatek - původni FW byl 1.80, nahrál jsem 2.10

Hm...koukám,že se v reklamacích moc nevyznáte,že? Takže při nákupu přes virtuální obchod máte právo vždy do 14 dnů zboží vrátit(vyjma některých položek).Jinak při klasické reklamaci(vadný přístroj apod) je povinen prodejce do 30 kalendářních dnů vrátit výrobek v bezvadném stavu.Jestliže toto není možné,tak vyměnit nebo vrátit peníze.V případě dohody vyměnit za výrobek s podobnými užitnými vlastnostmi.Viz.zákon o ochraně spotřebitele,obchodní a občanský zákoník apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm...koukám,že se v reklamacích moc nevyznáte,že? Takže při nákupu přes virtuální obchod máte právo vždy do 14 dnů zboží vrátit(vyjma některých položek).Jinak při klasické reklamaci(vadný přístroj apod) je povinen prodejce do 30 kalendářních dnů vrátit výrobek v bezvadném stavu.Jestliže toto není možné,tak vyměnit nebo vrátit peníze.V případě dohody vyměnit za výrobek s podobnými užitnými vlastnostmi.Viz.zákon o ochraně spotřebitele,obchodní a občanský zákoník apod.

To ano, ale podivej se na jejich web co tam maji v podminkach - me ani neslo o to vratit penize, spis co nejdrive to vymenit... V obchodnich podminkach maji napsano, ze jim to muzu vratit pri nakupu pres webshop nerozbalene v puvodnim obalu, jelikoz jsem to ROZBALIL, zrejme jsem to vratit nemohl.

Pak taky - poslal jsem jim zpatky NEFUNGUJICI vyrobek, tudiz uplatnuji reklamaci a ne vraceni bez udani duvodu. Ono by to asi nejak slo obejit, hadat se s nima, snad i soudit, ale k cemu? Jde mi o to mit co nejdriv PS3 zpatky :-(

Pak tady nekdo napsal cim jsem to propojil - propojeni bylo HDMI-DVI, scartem jsem to nepropojoval. Kdyz jsem napsal o tom, jak hry vypadaji, mel jsem na mysli grafiku, ne to ze by to bylo nejak jinak barevny, proste kdyz si spustim CoD4 na PC v rozliseni 1280x1024 a nebo na PS3 pri 1920x1080 tak se mi to zda na te PS3 takove vic hranate, kostrbate, min detailu a celkove "hur zpracovane". Ale asi je to tim, ze jsem od toho cekal vic :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proste a jednoduse ti to musej vratit 30 od doby kdy to doslo do jjich rukou o den vic a chtej zpatky prachy

Přesně tak to bohužel je - ovšem to nic nemění na stylu chování celýho JRC, s troškou lidského přístupu jsem "dceři :-)))" mohl dát pod stromeček víc než certifikát o tom, že ježišek měl moc práce a nestihl se stavit s dárečkem :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže poslední zprávy (pro ty co to zajímá):

Včera mi PPL dovezlo opravenou PS3 - oprava byla uskutečněna výměnou celého PS3 za jiný - nyní z výroby FW 2.01 oproti 1.80 u prvního kusu.

Vše funguje, upgrade FW na 2.1 proběhl také, celá konzole je výrazně tišší oproti byla ta původní, rozdíl je naprosto markantní, ze zákulisních informací jsem vyčetl, že starterpack prodávaný s FW 1.8 je výprodejový někde nalezený. Problém s větrákem mají evidentně všechny (kupovali jsme to tam tři, vrčeli všechny stejně) - bral jsem to jako vlastnost a nikoliv chybu.

Každopádně teď vše funguje a jdu shánět gamesy :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže poslední zprávy (pro ty co to zajímá):

Včera mi PPL dovezlo opravenou PS3 - oprava byla uskutečněna výměnou celého PS3 za jiný - nyní z výroby FW 2.01 oproti 1.80 u prvního kusu.

Vše funguje, upgrade FW na 2.1 proběhl také, celá konzole je výrazně tišší oproti byla ta původní, rozdíl je naprosto markantní, ze zákulisních informací jsem vyčetl, že starterpack prodávaný s FW 1.8 je výprodejový někde nalezený. Problém s větrákem mají evidentně všechny (kupovali jsme to tam tři, vrčeli všechny stejně) - bral jsem to jako vlastnost a nikoliv chybu.

Každopádně teď vše funguje a jdu shánět gamesy :-))

Mno gratuluju.Ať slouží líp než ta předešlá :) Já jsem na tom takřka stejně jako ty.Jenom by mě zajímalo kde jsi vyšťoural,že ty starter packy s 1.8 firmwarem jsou někde nalezený vyprodejový.Předem dík za odpověď.Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže poslední zprávy (pro ty co to zajímá):

Včera mi PPL dovezlo opravenou PS3 - oprava byla uskutečněna výměnou celého PS3 za jiný - nyní z výroby FW 2.01 oproti 1.80 u prvního kusu.

Vše funguje, upgrade FW na 2.1 proběhl také, celá konzole je výrazně tišší oproti byla ta původní, rozdíl je naprosto markantní, ze zákulisních informací jsem vyčetl, že starterpack prodávaný s FW 1.8 je výprodejový někde nalezený. Problém s větrákem mají evidentně všechny (kupovali jsme to tam tři, vrčeli všechny stejně) - bral jsem to jako vlastnost a nikoliv chybu.

Každopádně teď vše funguje a jdu shánět gamesy :-))

Taky gratuluji... Sledoval jsem tento ,,seriál" a jsem rád,že to dopadlo dobře,i když dlouze... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tou JRC je to smutne. Taky tam nakupuju a vubec jsem si tehle podminky nevsiml. Kazdopadne tim porusuji zakon, protoze jsou povinni prijmout do 14dnu i rozbaleny vyrobek zpet. Obal totiz neni soucasti vyrobku, takze nemusi byt ani v puvodni krabici. Proc by se tomu asi rikala zkusebni doba, kdyz to nemuzete nerozbalene vyzkouset. Kazdopadne byste se s nima stejne museli hadat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mno gratuluju.Ať slouží líp než ta předešlá :) Já jsem na tom takřka stejně jako ty.Jenom by mě zajímalo kde jsi vyšťoural,že ty starter packy s 1.8 firmwarem jsou někde nalezený vyprodejový.Předem dík za odpověď.Peace all

Jsem to holt starej šťoura :-) Zjistil jsem až následně, že u JRC znám jednoho človíčka, se kterým jsem chodil do školy - možná že i díky tomu se to povedlo i tak rychleji než za 30 dní :-))) Je ovšem zajímavé, že co se týká reklamací toho starterpacku co se kupoval před vánoci jsem zdaleka nebyl sám, nicméně že by to někdo přiznal se neobávám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, taky si myslim, ze to je mozne s temi vyprodejovymi kusy, jelikoz sterterpacky se prodavaly, ale jejiích prodej se ukoncil soucasne s prodejem 60 gb verzi-ty uz se nejaky patek neprodavaji

No každopádně mi to vyreklamovali a dali tu s verzi FW 2.01 - docela by mě zajímalo, jak to bude Soby řešit za rok a půl když 60GB verze umře - buďto je vyrábějí a budou vyrábět jen pro potřeby reklamací, nebo je mají na skladě a nebo udělají co? 40GB verzi mi dát nemůžou, leda nějakou 120GB verzi co v té době bude??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nechapu tah sony s 40gb verzi snad aby snizili porizovaci cenu konzole...a lip se prodavala...60gb verze se furt vyrabeji pro potreby reklamaci to pro SONY myslim neni zadnej problem ale vyroba je samozrejme drazsi tak uz je neprodavaj ale jen pouzivaj jako reklamacky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu