Jump to content
  • 0

Problém Internet-"Conserve memory"


wgmqe
 Share

Question

čau,

mám problém s netem vždycky když se připojim a zapnu prohlížeč tak mi to napíše že neni dost paměti ať dám Conserve memory

(There is not enough memory. Close a tab or go to Tools->Settings->View Settings and set Conserve memory to ON. The (Conserve memory) feature may help in some cases.)

když to ale dám tak se vobrázky načítaj v hrozný kvalitě a pravděpodobně kvůli tomu nejde ani PSPTube.

Zkoušel sem vymazat cookies, historii, cach a pak vypnout PSP, vyndat baterku dát z5 a zapnout (aspoň takhle někdo radil na jednom fóru ...)

Poradil byste mi prosim někdo

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

mata: aha no nevadí díky ale nejdřív bych radši řešil to s tou pamětí, tuba kdyžtak potom :)

Anonymous: je to problém když chci mít prohlížení stránek v nešitózní kvalitě (obrázky na nich), pamětí na MS to neni je to interní pamětí PSP kterou neumim zformátovat, jak zformátuju tu pamět Flash1?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no kdyby to dělalo tuhle chybu už vod začátku tak to asi neřešim ale ono to vždycky dřív fungovalo tu pitomost to začalo psát cca před tejdnem takže bych řek že by to snad řešitelný bejt mělo teď de vo to jak :-)

a hlavně to píše u všech obrázků ne jenom u těch "velkej" ale i u těch normálních třeba když dám centrum nebo seznam tak už takový malý obrázky sou pro toho šmejda moc a chce "Konzervu memory", aby z normálních obrázků (např fotek) udělal 2D kostičky ...

co to je Links 2.1 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy