Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém Internet-"Conserve memory"


wgmqe

Otázka

čau,

mám problém s netem vždycky když se připojim a zapnu prohlížeč tak mi to napíše že neni dost paměti ať dám Conserve memory

(There is not enough memory. Close a tab or go to Tools->Settings->View Settings and set Conserve memory to ON. The (Conserve memory) feature may help in some cases.)

když to ale dám tak se vobrázky načítaj v hrozný kvalitě a pravděpodobně kvůli tomu nejde ani PSPTube.

Zkoušel sem vymazat cookies, historii, cach a pak vypnout PSP, vyndat baterku dát z5 a zapnout (aspoň takhle někdo radil na jednom fóru ...)

Poradil byste mi prosim někdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mata: aha no nevadí díky ale nejdřív bych radši řešil to s tou pamětí, tuba kdyžtak potom :)

Anonymous: je to problém když chci mít prohlížení stránek v nešitózní kvalitě (obrázky na nich), pamětí na MS to neni je to interní pamětí PSP kterou neumim zformátovat, jak zformátuju tu pamět Flash1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no kdyby to dělalo tuhle chybu už vod začátku tak to asi neřešim ale ono to vždycky dřív fungovalo tu pitomost to začalo psát cca před tejdnem takže bych řek že by to snad řešitelný bejt mělo teď de vo to jak :-)

a hlavně to píše u všech obrázků ne jenom u těch "velkej" ale i u těch normálních třeba když dám centrum nebo seznam tak už takový malý obrázky sou pro toho šmejda moc a chce "Konzervu memory", aby z normálních obrázků (např fotek) udělal 2D kostičky ...

co to je Links 2.1 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu