Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní her koupených na US store na CZ účtě


Barrii1468628588

Recommended Posts

Ahoj,

našel jsem tu jen určité indicie a radši se zeptám přímo. Na US PS store je teď v akci Diablo, můžu si ho koupit přes US účet a pak hrát na svém primární účtu, který je lokalizován v ČR? Četl jsem, že by to jít mělo, ale než utratím peníze, radši se ještě pro jistotu zeptám :) Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Chtěl bych poradit jsem v tom samém,ale narazil jsem na problém.Vytvořil jsem další registraci asi už 2-3 na PS4 tedy není to ta první asi PRIMÁRNÍ jak říká taurus.No a ačkoliv jsem to vytvořil jako USA tak při placení KARTOU to chce state province a země je uvedena USA(už je to tam uvedeno napevno USA.)

To přeci nejde zaplatit kreditkou,když to píše že jste USA a kreditka je v komerční bance v ČR.

Tedy jak ted?

1) I kdybych vymazal primární nastavení a udělal nové USA,tak pořád při placení kreditkou z ČR a z KB nebudu nikdy moc vyplnit při zadávání té platby to pole country na ČR,protože je tam už NAPEVNO DANÉ USA.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé wopiczak.A ten PayPal si strhává roční či měsíční poplatky i když nic přes něj nekupuji?Nebo to dělá celé zadarmo?Kolik ti strhnul za hru co stála třeba 100 USD?Tak dolar?Nebo dva?A kolik si potom stahuje měsíčně i když nic už neděláš ani nekupuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy si neúčtuje žádné poplatky a dokonce ani za zaplacení přes něj,říkáš teedy?teedy to nevíš,protože lidi píšou,že to strhává poplatky.

Ptal jsem se wopičáka ten se vyzná.....No......Sice si podle informací na netu prý paypal účtuje něco malého,ale i kdyby to byl dolar to nevadí.Obávám se jen skrytých poplatků,protože komunikace později s paypal je těžká,proto jsem se ptal.

V každém případě skvělý nápad wopičák,použít pay pal.Jdu ted do toho.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOPIČÁK Fiktivní USA adresu...myslíš tedy registraci na pay pal fiktivní USA?Protože to píše country USA a nejde to změnit na žádnou jinou hned to tam skáče USA a pod tím to chce registrovat kartu?

-Jenže tu kartu už musím přeci registrovat na ČR a nikoliv mít v regisráči USA a pak na kartě ČR?

-Nebo mám jenom registrovat učet na pay pal a přidat kartu později?...až jindy?

-Kdy mám dát tu fiktivní adresu?Hned jak mě to to hodilo na pya pal?Protože jak mě to hodili jsem šel na registraci a tady je jenom na pevno USA nemůžu to v PS4 odkliknout na jiný stát a to přeci potom neprojde vyplnit správné údaje v čr pro platbu.

-Pokud to ted udělám nepřesně sežere to kartu a nikdy to už nezměním pay pal mě už opravu udělat nenechá,znám to,takže žádná sranda pokud se to udělá blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..............Unable to fund your wallet.....

Co je zase tohle?Co to je za nesmysl?Vždyt to tam všechno v pořádku a peníze tam jsou i karta je funkční platil jsem s ní.Zadal jsem to přes ten pay pal a tohle to píše a nic.

Takže samozřejmě přesně jak jsem předpokládal se to potvrdilo okamžitě závada na straně pay pal..jako vždycky pay pal.Samořejmě KB potvrdila,že pay pal z neznámých důvodů platbu odmítl.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ženská řekla že to zablokoval,ale na mail dorazilo toto :

Lže ženská z KB banky nebo to udělalo tu chybu u pay pal

[TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD=width: 100%][TABLE=width: 600, align: center]

[TR]

[TD]empty.gif[/TD]

[TD=align: right]Transaction ID: O-4NM68058PR1032[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

H

You submitted an order in the amount of $14.99 USD to Sony Network Entertainment.

[TABLE]

[TR]

[TD]Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 98%, align: left]

[TR]

[TD=width: 50%, align: left]Merchant

Sony Network Entertainment

http://www.sonyentertainmentnetwork.com[/TD]

[TD]Instructions to merchant

You haven't entered any instructions.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 40%, align: left][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=width: 350, align: left]Description[/TD]

[TD=width: 100, align: right]Unit price[/TD]

[TD=width: 50, align: right]Qty[/TD]

[TD=width: 80, align: right]Amount[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left][/TD]

[TD=align: right]$14.99 USD[/TD]

[TD=align: right]1[/TD]

[TD=align: right]$14.99 USD[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 595, align: left]

[TR]

[TD][TABLE=width: 594, align: right]

[TR]

[TD=align: right]Subtotal[/TD]

[TD=align: right]$14.99 USD[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE=width: 691, align: center]

[TR=class: primary]

[TD=class: selectColumn][/TD]

[TD=class: emptyCell][/TD]

[TD=class: dateInfo]May 9, 2015[/TD]

[TD=class: flagInfo][/TD]

[TD=class: paymentTypeInfo]Order To[/TD]

[TD=class: emailInfo]Sony Network Entertainment[/TD]

[TD=class: paymentStatusInfo]Canceled[/TD]

[TD=class: detailsNoPrint]Details Order To Sony Network Entertainment -39720KT440912N[/TD]

[TD=class: orderStatus small firstOrderStatus][/TD]

[TD=class: cur_val, align: right]-$14.99 USD[/TD]

[/TR]

[TR=class: primary alternateRow]

[TD=class: selectColumn, bgcolor: #F3F3F3]Select record 1[/TD]

[TD=class: emptyCell, bgcolor: #F3F3F3][/TD]

[TD=class: dateInfo, bgcolor: #F3F3F3]May 9, 2015[/TD]

[TD=class: flagInfo, bgcolor: #F3F3F3][/TD]

[TD=class: paymentTypeInfo, bgcolor: #F3F3F3]Order To[/TD]

[TD=class: emailInfo, bgcolor: #F3F3F3]Sony Network Entertainment[/TD]

[TD=class: paymentStatusInfo, bgcolor: #F3F3F3]Canceled[/TD]

[TD=class: detailsNoPrint, bgcolor: #F3F3F3]Details Order To Sony Netork Entertainment O-4NM6808P0328[/TD]

[TD=class: orderStatus small, bgcolor: #F3F3F3][/TD]

[TD=class: cur_val, bgcolor: #F3F3F3, align: right]-$14.99 USD[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

What's thisTransactions you Archive will be moved to your All Activity list.

Notifications

More Information

A opět cancel ZE STRANY PAY PAL.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Please confirm your card in 2-3 days

We charged 50.00 CZK or equivalent to your Visa x-9171 card to make sure it's yours. The charge creates a unique 4-digit code that will show up on your summary of financial activity provided by your card issuer within a few days.

How to raise your account limits and get Verified

A další poplatky nyní píše pay pal,že bude chtít 50kč a ještě jsem ani nic nekoupil.A už to votravuje snahou měnit mé heslo 123456789 na jiné místo aby jenom zadal jednu platbu.

Otravování od pay pal pokračuje a nemá konce !!!

The code you entered doesn't match the 4 numbers we sent. Please check the summary of financial activity provided by your card issuer and try again.

Takže někam dali nebo poslali 4 číselný kod a ten někam chtějí ještě zase aktivovat a nestačí,prostě jednom se přihlásit a zaplatit zadat jednu platbu normálně,ale musí se to někde v pay pal vyhledat a tam přesně vstrčit ten jejich 4 digi kod.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy si neúčtuje žádné poplatky a dokonce ani za zaplacení přes něj,říkáš teedy?teedy to nevíš,protože lidi píšou,že to strhává poplatky.

Ptal jsem se wopičáka ten se vyzná.....No......Sice si podle informací na netu prý paypal účtuje něco malého,ale i kdyby to byl dolar to nevadí.Obávám se jen skrytých poplatků,protože komunikace později s paypal je těžká,proto jsem se ptal.

V každém případě skvělý nápad wopičák,použít pay pal.Jdu ted do toho.

Menší poplatky platí příjemce peněz,což ty asi nebudeš .

Já používám paypal cca 10 let, kolem 20 plateb měsíčně a nikdy jsem problém neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Please confirm your card in 2-3 days

We charged 50.00 CZK or equivalent to your Visa x-9747 card to make sure it's yours. The charge creates a unique 4-digit code that will show up on your summary of financial activity provided by your card issuer within a few days.

How to raise your account limits and get Verified

A další poplatky nyní píše pay pal,že bude chtít 50kč a ještě jsem ani nic nekoupil.A už to votravuje snahou měnit mé heslo 123456789 na jiné místo aby jenom zadal jednu platbu.

to je kvuli verifikaci karty a ve výpisu v účtu bance budeš mít u těch 50kč ten 4 místnej kod kterej pak napíšeš v někde v paypalu a myslim že ti ty drobný pak vrátí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3ps3 tot užitečná informace od tebe:)právě ho skutečně hledám,ale nevidím ho nikde schovaný ten 4 digi kod tak to potom můžu platit jako mourovatej a dokud ho nenajdu ta platba se neuskuteční.Za nějakou dobu to všechno nechám plavat za pár let znova až poztrácím ty udaje,které vůbec,ale vůbec k životu nepotřebuji.

Jsem jim vynadal v bance a ono to otravuje s někde schovaným digi kodem he,he

Mimochodem kde,že přesně je ten digi kod schovaný?Abych tu platbu zadal ještě před poslední večeří páně.Transkce Id vidím,ale ten digi kod ne.

Kde je ten digi kod?

Ve výpisu píšeš bude digi kod,ted šup se připojit pro změnu do výpisů z banky:)

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to taky zadny prachy nikdy nestrhlo, divny,

kdyz sem zakladal poprvi paypal tak mi karta taky nejak nesla pridat, dostal sem radu od uzivatele aisha, udelal novou registraci a pridal kartu rovnou pri registraci, zadny overeni nic a vsechno funguje.. zkus novej ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wopiczak OK,Podúčet?Už tedy jsem na pay palu a jenom dám přidat další kartu takhle jsi to myslel?Uvnitř pay palu?Jo,?

....."a ve výpisu v účtu bance budeš mít u těch 50kč ten 4 místnej kod kterej pak napíšeš v někde v paypalu :D

Kde že?:Dten kod se nachází?

Nikde ho nemám ani ve výpisu na mailu ani v bance při přihlášení tam to dávají až po 24 hodinách nočního zpracování běžného pracovního dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wopiczak OK,Podúčet?Už tedy jsem na pay palu a jenom dám přidat další kartu takhle jsi to myslel?Uvnitř pay palu?Jo,?

....."a ve výpisu v účtu bance budeš mít u těch 50kč ten 4 místnej kod kterej pak napíšeš v někde v paypalu :D

Kde že?:Dten kod se nachází?

Nikde ho nemám ani ve výpisu na mailu ani v bance při přihlášení tam to dávají až po 24 hodinách nočního zpracování běžného pracovního dne.

myslel sem novej paypal ucet... s novym jmenem adresou a emailem, kartu pridej rovnou pri registraci, zadny overovani adresy karty atd, to po tobe proste chtit nema

jednou to po me neco chtelo , tak sem udelal novej paypal a od ty doby bezproblemu,, zadny 50,- zadnej pin, nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pp1901 code

A. Where do I find the code to confirm my card?

You will find your 4-digit code on your card statement 2-3 working days after linking your card on your PayPal account. Your 4-digit PayPal code will show on your card statement next to a small PayPal charge.

kjuler-oni tomu kodu píšou a říkají sami 4-digit code,tak nebud přechytralý,ale vidím,že jsi si svůj vložený vtípek sám smazal,protože jsi se trapně spletl.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unable to fund wallet a hned přijde mail,že :

You submitted an order in the amount of $9.99 USD to Sony Network Entertainment.

[TABLE]

[TR]

[TD]Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 98%, align: left]

[TR]

[TD=width: 50%, align: left]Merchant

Sony Network Entertainment

http://www.sonyentertainmentnetwork.com[/TD]

[TD]Instructions to merchant

You haven't entered any instructions.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 40%, align: left][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TR]

[TD=width: 350, align: left]Description[/TD]

[TD=width: 100, align: right]Unit price[/TD]

[TD=width: 50, align: right]Qty[/TD]

[TD=width: 80, align: right]Amount[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left][/TD]

[TD=align: right]$9.99 USD[/TD]

[TD=align: right]1[/TD]

[TD=align: right]$9.99 USD[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 595, align: left]

[TR]

[TD][TABLE=width: 594, align: right]

[TR]

[TD=align: right]Subtotal[/TD]

[TD=align: right]$9.99 USD[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right][/TD]

[TD=align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1.)píše,že není možné to financovat 2.)a hned přijde mail,že to bylo zaplaceno.Tak jsem zvědav co se tedy stane?Ted?Asi to zase vrátí ačkoliv karta byla verifikována platným kodem.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu