Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní her koupených na US store na CZ účtě


Barrii1468628588

Recommended Posts

udelej si novej paypal ucet, musis tam mit sice falesnou - ale pravou existujici US adresu s funkcnim us ZIP (psc) jinak ti tohle bude chodit dycky ... jinak ti to neveme platbu ..

a u us paypalu to nikdy nechtelo 4 digit code takze mam obavu ze sis udela nejakej cz / eu ucet..

mam i quatarskej paypal a taky to normos funguje.. takze nova registrace s us adresou , pridej kartu , zaplat .. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf,jdu na to snad mě těch prvních 20 USD pay pal vrátěj.

1.Znovu do pay pal a udělat další registraci tentokrát nedávat české údaje o bydlení,ale americké Las Vegas...jenže tu kartu už mám přeci registrovanou na mojí adresu u pay pal??:flexion:Tak to už mě pay pal ,přeci nepustí udělat jinou adresu na ní?

Myslíš registrovat se uplně znova u pay pal,ale uvnitř s USA adresou,ale s již stejnou kartou?Kdyt to nepůjde?kdyt tam ta karta už jednou bude?To tu kartu ten pay pal nepozná,to je tak blbej,že jednou je v česku a jednou s adresou v USA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

You've activated your PayPal account

Error Message

We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

jo,jo už jdu do banky.:blejt::blejt:

Za týden přijde nová karta.A to ještě doufám,že ta nová se skutečně spáruje s adresou v Las Vegas uvedenou u pay pal.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje to :D musis ji odebrat z jinyho paypalu jestli ji mas na ceskym , dycky muze bejt max na jednom uctu pridana .. co se paypalu tyce..

ale fio, a halda dalsich bank dela kartry a ucty gratis tak muzesmit klidne 3 ucty, ke kazdymu kartu - vse gratis a kazdou na jeden paypal atd.. :) sikovnost funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moment,jdu to hned udělat...hrrr,hrr..odhlásit si tu u pay pal v české registraci a hned jí strčit do té americké,říkal.

[h=2]Add a card[/h]

You have successfully removed a card.

Tak a ted tu samou vstrčím do americké registrace.Taky jsem to viděl,ale zase bych na to přišel až zítra,už jsem neměl sílu.Ted už to dodělám a stáhnu lov kachen,protože v EU to prodávají 720p a píšou ,že v USA mají plně 1080p.Bylo to i na stránkách Sony,takže i pro to.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako postup je jednoduchej: 1)vytvořit us paypay-musí být správnej ZIP protože to kontrolujoui,já používám vždcky State,City = New York,ZIP:10001

2) potom přidat kartu ,v pohodě to vezme českou

3) koupit hru na Store, jakmile to zaplatíš přes Paypal,tak ti to hned nabídne abys jí mohl stáhnout.Případně ji budeš mít v Library nebo když na ní najedeš ve store,už tam nebudou koupit ale stáhnout.

Co se týče těch tvých chyb:

-těch 50,- je jen u EUn paypalu(možná dokonxe jenom CZ), je to kontola,jestli jsi opravdu majitel karty a je pravá. Ve výkazu by měl být ften kód někde vidět(nevim kde přesně,je to už pár let co sem to dělal), každopádně bez toho tě to nepustí platit. Po zadání kódu už jo a těch 50,- ti to vloží na Paypal účet

- když nejde přidat karta,tak ji smaž z toho českýho účtu.Osobně mám na CZ i US paypalu stejnou,ale možná to změnili,nebo je to tim že ji CZ nemáš aktivovanou. Nebo nemáš povolený platby do zahraničí(nevim jestli něco takovýho existuje,ale je to možný)

-no a když to nepujde jsou 3 možnosti:

Udělat novej účet a zkusit znova

Koupit SazkaKartu(normální online karta,ale není vázana na jméno,doplňuje se na Sazce,ale zas má poplatky)

Stará varianta-udělat US účet na Amazonu a nakoupit PSN vouchery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pay pal opět v akci !!Opět otravuje a opět mě zablokoval,co to bude tentokrát?

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

May 11, 2015: We want to check with you to make sure that no one has logged in to your account without your permission.

no,jo...jenže ted jak to odblokovat?Co je to zase za pitomost.Co mám jako dělat abych to zase zapnul,samo se to vypnulo.Stihnul jsem koupit 5 her z PS4.A co je mu jako po tom od kud platím,zda z pc nebo z PS4,co je jim po tom.Platím z PS4 a přihlašuji se pro kontrolu potom i z pc.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa tak tohle tedy nevypadá !!Podívej se sám(přikládám sken).Otravují mě identifikací ty dobyXXXtkové:?.

Co ted....?post-74004-14687184722405_thumb.jpgKdyž změním heslo,tak mě to pak napíše,že nefunguje a už se nepřipojím to jsem už dělal u pay pal a nikdy to už nešlo se tam pak přihlásit,prostě otravují a já nic od nich nepotřebuju.

What can I do while my account is limited?

  • update your account information
  • use PayPal logos in your auction listings or on your website
  • apdejtovat informace o kontu.Co to je za blbost platím kartou na dřevo,nic nechci měnit k čemu,mám platnou kreditku tak co otravují pořád.

Peníze už mají tak co otravují.....

Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.Chtěl jsem jim po mnou zaplacených a řádně koupených hrách tu kartu zase zrušit a dát jí tedy do nové registrace,když takhle otravují.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze vsecko co si zaplatil si taky dostal ? psn ucet byl nabytej, nikde nezkoncili penize na ceste ?

nebo mas nejaky blokovany transakce - kery se nepropsali tam kam meli ?

novej ucet teda udelat nejde ?

podle me si udelal tolik transakci na novim uctu za jeden den ze je to nad nejakou hranici a maj tvuj ucet za nejakej prez kerej nekdo nakupuje s kradenou kreditkou ...

je tam i nejakej limit pro deni transakce u neoverenyho uctu (ten mame s us adresou vsichni) ale to je mnohem vejs, tusim kolem 500 USD na den nebo tak ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimtě,kolegové,ještě jedna věc.U každé transakce mě pay pal ukradl peníze(konvertoval z korun czk snad pro to,ale v bance to nevědí,prý se mám obrátit na ně)...

1.)49 USD lov kachen naúčtováno 51 dolarů atd.Žádný centy,ale dva dolary a ted to je z důvodu konvertování měny,předpokládám.TAKY TO TAK MÁŠ?Pokud ano,tak kolik to strhlo tobě při platbě konkrétně?

2.)Ty to máš taky účet v CZK nebo platíš ty hry z dolarového účtu?(to je nesmírně podstatné otázka)

A za třetí a tohle je taky skvělé

3.)Prý si sám svévolně pay pal vyžádal platbu v korunách ačkoliv jsem v USA s adresou a to i s adresou té karty,kterou jsem zadal stejnou USA,las Vegas.(Ta karta je samozřejmě původně z české banky)

ps¨očíslovat odpovědi pro přehlednost,by bylo dobré.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypni si konvertovani meny na paypalu - je tam polozka conversion options - a dej tam bill me in shop currency nebo neco takovyho .. takze ti nauctujou v mene obchodnika od keryho kupujes..

mam normos ucet u mbank, kb a ijinde, a dycky si to necham nauctovat v eurech a prevede to banka podle svyho kurzu

posledni bod souvisi s jednickou mas v paypalu nastaveno prevod kurzem paypalu (ten je dycky dost mizernej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý.Velice podstatné informace,díky !!!...bill me in shop currency...

"..posledni bod souvisi s jednickou mas v paypalu nastaveno prevod kurzem paypalu (ten je dycky dost mizernej),ten odstraním kde?....."je tam polozka conversion options - a dej tam bill me in shop currency...to je tím?Tot vše?

A tobě to ted "žere z účtu v czk ,tedy kolik prosimtě?Při platbě hry 50 USD ti to sebere?...?

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu