Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký USB flash disk?


ludivitto

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pošleš mi, prosím, odkaz do nějakého eshopu přímo na ten tvůj Emtec? Díky. Já už si raději koupím přímo "ověřený" USBčko než abych si koupil další a to mi opět nešlo. Díky moc.

já i kupoval v kamenným obchodě podívám se kde ji najdu na netu . hold on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pošleš mi, prosím, odkaz do nějakého eshopu přímo na ten tvůj Emtec? Díky. Já už si raději koupím přímo "ověřený" USBčko než abych si koupil další a to mi opět nešlo. Díky moc.

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTMyNQ==&akce=detail&id=77282

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

protože se mi nepodařilo dostat data ani z jedné z mých USB flashek zakládám toto fórum - jaké USB flashky používáte? Jaké byste mi doporučili? Díky! :roll:

jo a šlo mi třeba ukládat uložený pozice stažený z netu přímo y pamětový karty třeba SD card nebo MS pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo a šlo mi třeba ukládat uložený pozice stažený z netu přímo y pamětový karty třeba SD card nebo MS pro

Mě právě playko nebere ani mou miniSD 1 GB kartu od Sandisku (mám ji v mobilu..takže je možné, že je nějak naformátovaná přímo pro mobil..co já vím).

Koupím tedy nějaký Kingston. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu