Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WipeOut Pulse - Herní dojmy // Infrastructure Multiplayer


SEMRY

Recommended Posts

Nenašel jsem topic o téhle hře takže jsem si dovolil založit vlastní, pokud je tu už jinej můžete to zamknout a přesunout. :)

Takže k věci. Zajímalo by mě kolik lidí to tady hraje a kdo je fanouškem wipeoutu (MAMUTH bude mlčet):) Můžete sem psát vaše postřehy ze hry, tipy, triky, rady , atd.

Pokud má někdo zájem o infrastructure MP necht mě kontaktuje přes icq nebou SZ.

REGISTRACE PRO PŘÍSTUP DO INFRASTRUCTURE MULTIPLAYERU ZDE http://store.playstation.com

Tvorba vlastních skinů a mnoho dalších věcí na www.wipeout-game.com

Pár obrázků:

Pirańa ELIMINATOR:)

1454734,wo_20071220_132424.jpg 1454733,wo_20071221_093617.jpg

1454732,wo_20071221_093626.jpg 1454731,wo_20071221_093723.jpg

Zatáčka driftem 8) a "pirana" v pižamu

1454730,wo_20071221_094530.jpg 1454729,wo_20071221_100254.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tady bylo neco jako ze na slimach s M33 to nejde, pac je to Evropsa verze od Sony --- me to taky pustit nejde, ale kdyz si stahnu americkou verzi, pujde mi to?

Mám slim a 3,71 m33-2 a jede v pohodě.

mám malý dotaz co je novější ?? WipeOut Pulse nebo WipeOut Pure ?? díky za odpověď

Wipeout pulse.

A k tématu, mám oboje a řekl bych že pure je malinko jednodužší na ovladaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to větší fofry než předchozí, zpočátku se mi to nazdálo, ale někdy je ta rychlost vážně obrovská. Soundtrack je taky dobrej, líbí se mi ta skladba Flat Out. Infractuructur Mp je taky parádní už jsem závodil s pár borcema tam se člověk hodně naučí. (game experience may change during online play) :) Ovládání je pro nováčka hodně složitý, výhodou je že se ta hra nedá uplně 100% naučit a pořád vás nutí zlepšovat se. Proto mě to tak baví a vydrží to dlouho. Pár fíglů na řízení nám jistě napíše MAMUTH (me by zajímala třeba vývrtka) jinak základem je používání bočních křidélek, bez těch to nejde. Hezky vypadá i PhotoMode, možnost stahování skinů lodí do hry (budou i tratě) Docela mě překvapila statistika - počítá snad uplně všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál poprvé Wipeout 2097 na PSX. Ta hra mě úplně dostala. Tenkrát byly podobné hry hodně moderní.

Navíc jako jedna z mála her podporovala Link kabel. Pokud jste vzali konzoli k někomu, kdo měl dvě tv, tak to bylo něco extra a dokonale jste si odpočinuli od hnusu jménem split screen.

Tyhle PSP verze jsou, vedle toho mála skvělých titulů, to nejlepší, co zatím vyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soundtrack s Pure: Stačí vytvořit složku WIPEOUT v adresáři MUSIC a přidat skladby, pak se zobrazí normálně v playlistu.:psp_smiley:

http://rapidshare.com/files/78541002/wipeout_pure_soundtrack.rar.html

jen dodam, ze takhle si tam jde pridat samozrejme jakoukoliv hudbu:D (maximum je 30 pisnicek), mne se treba totalne nelibi puvodni soundtrack...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas spis neco blbe nastaveny? zkus zmenit nastaveni UMD modu

ne ne .. všechno mám nastavený jak tu radíte --- UMD mechaniku naky to SOny 96000 nebo jak to je , mam 3.71 M33 2 -- a jinak jako spustim to, načte se logo Sony, jako už tý hry, ale pak to hapá, ... nwm co s tim je ... ale právě sem tu četl, že tu někdo někomu odpovídal, že si nezahraje hry od Sony Evropskou verzi .. ale newim, jestli to bylo treba v Infrastructure Mulitpayer hrach, nebo tak ... ale nwm no..:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu