Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WipeOut Pulse - Herní dojmy // Infrastructure Multiplayer


SEMRY

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Škoda jen že nejsou žádné ofiko templates, dělat skin "na koleni" se mi moc nechce :)

ono nemusis pouzivat zadnej template,staci kdyz das v editoru obarveni celyho skinu treba na bilo, das paletu, tam tlacitko copy a pak uz jenom preneses do photoshopu a delas si co se ti zachce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak jsem se dostal do Phantom grip a musim říct,že to jsou už docela fofry.

pockej az pojedes na phantom platinum rush...semry muze potvrdit ze je to neskutecnej humus. musel jsem tu trat jet na easy abych mel zlato...zadna jina trat me takhle nepotrapila jako prave platinum rush (a hlavne black course)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Mohl by někdo hodit...eh.. Save Data? "Omylem" sem formátnul kartu a zapomněl sem si udělat zálohu a přišel sem o všechny tratě a pod. :( Nechci to jet od znova :(...

tady si vyber: http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/938816.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Potřeboval bych help.

Udělal jsem si v tom editoru na wipeout-game.com skin ale nejde mi stáhnout. Nemohl byste mi ho prosim někdo stáhnout a uploadnout někam? A ještě jak to do toho psp dám abych mohl jezdit se svojí lodí

Nebo kdo s tim má zkušenosti? Teď se mi to povedlo stáhnout jako obrázek .png ale nevim jak to dát do tý hry. Je to ISO

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sis udělal skin, tak si v PSP pusť hru, a tam dej Wipeout-game.com (je to 4 v menu, jak tam mas Single player, Multiplayer atd) spustí se ti int prohlížeč, dáš Login, logneš se a tam pak budeš mít ten skin na download, ... stáhněš to přímo v PSP, kompa k tomu už nepotřebuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sis udělal skin, tak si v PSP pusť hru, a tam dej Wipeout-game.com (je to 4 v menu, jak tam mas Single player, Multiplayer atd) spustí se ti int prohlížeč, dáš Login, logneš se a tam pak budeš mít ten skin na download, ... stáhněš to přímo v PSP, kompa k tomu už nepotřebuješ

a pres komp to nejde? nemam wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu