Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Změna ID


Monty Jack

Recommended Posts

Cekal jsem ze mi to nebudete verit:-D Driv jsem byl pod timdle uctem jako Mara_EZEK. Jsou to tak 2-3 roky co jsem to menil na MaraTFSI. A opravdu se jedna o stejny ucet (email)

EDIT: Dohledal jsem kvuli vam i email primo od Sony@account.sonyentertainmentnetwork.com:

Sony Entertainment Network Sign-In ID Change Notification

This e-mail confirms that the Sign-In ID (E-mail Address) for your Sony Entertainment Network Account has been changed.

If you did not intend to change your Sign-In ID, please contact Customer Service using the link provided below.

Thank you,

The Sony Entertainment Network Team

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sign-In ID je email, ten si můžeš u účtu změnit kdykoliv. Ale přezdívku (nick, ID) změnit nejde, jen založit novej účet. Tys pouze přehodil email u původního účtu a založil sis s ním nový účet s novou přezdívkou.

Jo to bych si myslel taky podle toho emailu ale znovu rikam jedna se o stejny email. Mam celej zivot jen jeden email a pouzivam stale ten stejny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano, máš jeden email, ale tohle je tvůj druhej účet, ten první pořád existuje s tou původní přezdívkou...

EDIT: Tady máš ten tvůj původní účet: http://psnprofiles.com/Mara_EZEK

Coz to jsem koukal taky ze jeste jakoby existuje ale jak se teda potom na nej prihlasim kdyz tou emailovou adresou kterou jsem se na nej prihlasoval se ted prihlasim uz jen na to novy ID? A pokud mam tedy jen jeden email a dve ID tak to je dle meho nazoru zmeneny ID na jiny ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou - na starým účtu sis změnil email (cos tam dal jako novej email netuším, ale jelikož to nemusíš potvrzovat, tak tam lze naklapat cokoliv), tím pádem sis ten svůj jedinej email uvolnil a s ním sis založil nový účet. Jelikož email slouží jako ID pro přihlášení, tak logicky lze používat email v jeden moment pouze s jedním PSN účtem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm todle zni docela realne az me to teda prekvapuje ze me by neco takovyho napadlo:-D Pro me byla priorita abych zachoval stejny email a mel jiny ID coz se mi podarilo i kdyz nejspis tim to zpusobem. Jen by me zajimalo co jsem tam mohl naklikat pro zmenu toho emailu u prvniho ID:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu