Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zrušení Pre-Order


sooe

Recommended Posts

Ahoj, momentálně mám předobjednanou hru Bloodborne (store) a chtěl jsem se jen zeptat jestli je nějaká možnost zrušení předobjednávky. Ne, že bych chtěl zrovna tuto hru zrušit :cheesygrin: ale jen si říkám, že tuto možnost jsem nikde v nastavení, nebo v přehldu o Pre-Order neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho návodu se mi zdá, že je to jen na PS3. Jinak bych tedy musel kontaktovat dost neslavnou podporu.

Marr :Deaktivovat kartu a pak ji znovu aktivovat až po vydání hry se mi zdá trochu mimo. Nemyslím tvoji radu, ale celkově.

Čekal jsem třeba možnost Cancel Pre-Order

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše trotlos, jde to zrušit v transaction history:

How to cancel a pre-order before the payment date from:

  • a PS4™ system sign into SEN and then go to [settings]>[PSNSM]>[Account Information]>[Wallet]>[Transaction History];
  • a PS3™, PSP™ or PS Vita system sign into SEN and then go to [Account Management]>[Transaction Management]>[Transaction History];
  • a PC visit https://account.sonyentertainmentnetwork.com and select [Transaction History].

EDIT: Info o tom, jak máš zrušit pre-order najdeš dokonce i v emailu, kterým ti potvrzují přijetí objednávky. Víc čti a používej google:idea:

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše trotlos, jde to zrušit v transaction history:

How to cancel a pre-order before the payment date from:

  • a PS4™ system sign into SEN and then go to [settings]>[PSNSM]>[Account Information]>[Wallet]>[Transaction History];
  • a PS3™, PSP™ or PS Vita system sign into SEN and then go to [Account Management]>[Transaction Management]>[Transaction History];
  • a PC visit https://account.sonyentertainmentnetwork.com and select [Transaction History].

EDIT: Info o tom, jak máš zrušit pre-order najdeš dokonce i v emailu, kterým ti potvrzují přijetí objednávky. Víc čti a používej google:idea:

Neumím použít GOOGLE A PROTO PÍŠU SEM A ČEKÁM......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jak vtipné a originální...Klobouk dolu.

Tyhle informace jsem si už dávno našel taky, ještě před tím, než jsem napsal sem.

Ale prostě nevidím nikde možnost zrušení předobjednávky a to ať se dívám na jakekoliv odkazy.

Tato možnost prostě nikde není.

Upraveno uživatelem sooe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, takže sem asi přišlel na to co se stalo. Při předobjednávce si můžete vybrat jestli chcete předobjednat a zaplatit, nebo jen předobjednat a zaplatit později.

Při platbě až v den vydání hry můžete platbu zrušit (do uvolnění hry). Tak jsem to alespoň pochopil já. Já zaplatil předem, takže zrušeni platby asi jen přez podporu Sony.

Jinak velké zklamání: Kjuler. Zdál ses mi jako celkem rozumný člověk se ktrým jsem obchodoval i na GB. No, zdání klame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu