Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP on AA battery


mazik

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak fo toho napajeni je to fakt dobry. Tbych mozna zvladnul i ja :D. akorat vubec nwim kde sehnatr ten kabel s konektorem a tu krabku na baterky.

UZ jsem psal www.GME.cz nebo by to mohlo byt v naem vetsim obchode na el.soucasty urcite ne v electroworldu spis nae specialce ale GM electronic je fakt nej tam maji vse pridany linky kde co kupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jak dlouho vydrží PSP přes ten konektor víc nebo mín než přes usb???

jeste jsem to nezkousel ale mylsim si ze ta stejne maximalne tech 10 minut rozdil si myslim la vydrzi to dlouho tak ci tak akorat pres ten konektor je vyhoda ze kdyz jsi nekde bez elekrtiny a mas notebook a vybitou baterku tak zbytecne nezabiras USB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemůže se to psp nejak poškodit když do toho jde jinačí napětí ? Fakt nevím nejsem odborník přes elektriku jenom se na to ptam. Přemýším že bych si to taky udělal

no asi tak USB ma napeti 5V a normalni nabijecka taky 5V a 2000mA a dys si spocitas 4x1.2 V vyjde ti 4.8V coz je o 0.2V min a na tom uz neni znatelny rozdil v proudu je rto tak ze cim vic mA u nabijecky 2000 tak tim dele to vydrzi(rychleji nabije) a dyz si vezmu ze mam na 4 baterach 4.8 V a 2100mA atk je to skoro to same jako original nabijecka -> neboj se nijak se ti to poskodit nemuze a zalezi na tobe kolika mA baterky si tam das ja mam 2100 a vydrzi mi to cca 4hodiny a neco bez baterky jenom na toto udelatko a fakt se neboj psp si tim neznicis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže by nemělo vadit když budu mít baterky které mají 2500mAh. A co když tam dám 4x1.5V to už je 6V, zajímaví org. baterka má 3,6V a nabíječka 5V a když napojím nabíječku bez baterky tak to taky jede ale kam jdou ty zbyly 1,4V. Co je vlastně důležitý Volty nebo ty mAh ?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže by nemělo vadit když budu mít baterky které mají 2500mAh. A co když tam dám 4x1.5V to už je 6V, zajímaví org. baterka má 3,6V a nabíječka 5V a když napojím nabíječku bez baterky tak to taky jede ale kam jdou ty zbyly 1,4V. Co je vlastně důležitý Volty nebo ty mAh ?:psp:

bych rek ze to 1.4 je na nabijeni kdyz hrajes a jinak psp vydrzi vic a ty mah jsou dulezite na to jak dlouho to vydrzi a vubec nebude vadt kdyz tam das 2500mAh ti mozna vydrzi i 5 hodin s takovou kapacitou a kdyby si dal 4 obycejne co maji 1.5 tak to taky vadit nebude jenomnm to vydrzi o hodne mene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som to zrobil, ale vsimol som si ze na slimku sa nabijanie zacne az cca za 30sekund po zapojeni usb...inak to funguje fajn...este zopar kozmetickych uprav a hodim aj foto

OK to by bylo good tvoje fotky

a pro ostatni na 1. strance jsou odkazy kde co koupit tekze se nic juchat nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tudle nabijecku uz mam slozenou asi pul roku ale ma to jeden problem ze se psp nabiji malym proudem takze hodne dlouho a kdyz jeste psp zapnete tak se nenabiji vubec ale jede z nabijecky coz by stacilo ale pokud pustite jeste hru tak se psp vypne protoze uz to ty baterky neutahnou alespon takhle to delalo me tak to nekdo jeste zkuste jestli neni chyba nekde u me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tudle nabijecku uz mam slozenou asi pul roku ale ma to jeden problem ze se psp nabiji malym proudem takze hodne dlouho a kdyz jeste psp zapnete tak se nenabiji vubec ale jede z nabijecky coz by stacilo ale pokud pustite jeste hru tak se psp vypne protoze uz to ty baterky neutahnou alespon takhle to delalo me tak to nekdo jeste zkuste jestli neni chyba nekde u me

no asi tak mi je psp nabiji sice pomalu ale jo nabiji a kdyz zapnu hru tak je vsecko v pohode dokonce na nejvetsi podsviceni a nehlasitejsi zvuk a to vsecko bez baterky jestli ses dival na video tak vudis ze to jede a jaste neco porad to yblo nataktovane na 333mhz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi tak mi je psp nabiji sice pomalu ale jo nabiji a kdyz zapnu hru tak je vsecko v pohode dokonce na nejvetsi podsviceni a nehlasitejsi zvuk a to vsecko bez baterky jestli ses dival na video tak vudis ze to jede a jaste neco porad to yblo nataktovane na 333mhz

tak to je zajimavy ze ti to jde jaky tam mas baterky to jsou nabijeci nebo normal ja tam daval nabijeci a ty maj jenom 1.2V tak jestli to neni tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je zajimavy ze ti to jde jaky tam mas baterky to jsou nabijeci nebo normal ja tam daval nabijeci a ty maj jenom 1.2V tak jestli to neni tim

no prave ze sem tam mel ty nabijeci a je sice pravda ze maji mensi napeti ale vetsi kapacitu tudis sou jeste silnejsi nez normalni a ty si to mel na olik baterek???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau koupil sem si ten konektor DC K3110G a ted nevim jak tam mam napajet ty dratky nevim kde je + a - prosim o radu?? nebo poslat naky foto dik.

cusik posli nejdriv ty to foto protoze newim jak to vypada ja sem mel to stesti a koupil to uz s dratkem tak posli a ja ti poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplň si tam H (protože 100mA je pro člověka smrtelný tak si nedokážu představit coby udělaly ty 2A s psp :D:D no chtělo by to vyskoušetl ale nevik kdo byto dělal :D ) jinak sory za vopruz funguje to dobře už jsem to taky tak narychlo poskládal !!! GW

jaký H? vždyt to h znamená hodiny, mili Ampér hodin = mAh to se píše u akumulátorů, sám se podívej na nabíječku psp, je tam 5V a 2000mA nebo-li 2A, to znamená proud... a 100mA, že by tě zabilo? Leda tak u 30kV z televize, zásuvka má 230V a 5A-10A(normální)...

Jinak chtěl jsem si už dávno udělat přídavnej dobíjecí modul k PSP, jenomže semi nechtěla kuchat nabíječka, nevěděl jsem ani, že se takový SONY konektor prodává, takže teď už mi nic nebrání v použití tohohle gelovýho akumulátoruB9653.JPG:):cheesygrin: akorát ten můj má oranžovou barvu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký H? vždyt to h znamená hodiny, mili Ampér hodin = mAh to se píše u akumulátorů, sám se podívej na nabíječku psp, je tam 5V a 2000mA nebo-li 2A, to znamená proud... a 100mA, že by tě zabilo? Leda tak u 30kV z televize, zásuvka má 230V a 5A-10A(normální)...

Jinak chtěl jsem si už dávno udělat přídavnej dobíjecí modul k PSP, jenomže semi nechtěla kuchat nabíječka, nevěděl jsem ani, že se takový SONY konektor prodává, takže teď už mi nic nebrání v použití tohohle gelovýho akumulátoruB9653.JPG:):cheesygrin: akorát ten můj má oranžovou barvu:)

ninic vubec ten přispěvek nečti ja sem strašně vymaslenej to co sem napsal strašný sračky vubec to nia nečtite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu