Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP on AA battery


mazik

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jaký H? vždyt to h znamená hodiny, mili Ampér hodin = mAh to se píše u akumulátorů, sám se podívej na nabíječku psp, je tam 5V a 2000mA nebo-li 2A, to znamená proud... a 100mA, že by tě zabilo? Leda tak u 30kV z televize, zásuvka má 230V a 5A-10A(normální)...

Jinak chtěl jsem si už dávno udělat přídavnej dobíjecí modul k PSP, jenomže semi nechtěla kuchat nabíječka, nevěděl jsem ani, že se takový SONY konektor prodává, takže teď už mi nic nebrání v použití tohohle gelovýho akumulátoruB9653.JPG:):cheesygrin: akorát ten můj má oranžovou barvu:)

wow no ale pocitej s tim ze budes potrebovat naky odpor :cheesygrin: aby se ti to nespalilo a jinak good baterku do batohu a sup :D pareni celych 24/7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow no ale pocitej s tim ze budes potrebovat naky odpor :cheesygrin: aby se ti to nespalilo a jinak good baterku do batohu a sup :D pareni celych 24/7

Odpor tam dávat určitě nebudu, ten je strátovej, to je podobný jako kdybych tam dal 7805ku... dám tam třebas MC34063, ještě se kouknu na parametry do datasheetu... Každopádně se mi to na cesty nebo kamkoli jako nabíječka hodí, hlavně ta výdrž:) ještě než sem si kupoval PSP tak jsem malinko zvažoval o notebooku(z nenadání mi nabídl kámoš PSP za solidní cenu), a o noteboocích jak známo je jejich výdrž mizerná(to sem ještě chtěl kupovat jetej, takže baterie tuplem mrtvá:)) no a než bych za draho kupoval novou baterii, tak jsem plánoval koupi autobaterie:D chtěl jsem to spíš na cesty do auta... Nedovedu si představit autobaterii + psp:D a tahat to v batohu:) pak jsem zjistil, že PSP vydrží 5h hraní a je akorát do kapsy tak jsem šel do PSP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau koupil sem si ten konektor DC K3110G a ted nevim jak tam mam napajet ty dratky nevim kde je + a - prosim o radu?? nebo poslat naky foto dik.

plus ten (to je ten červenej) dej na to, co vede dovnitř toho konektoru a mínus ven, je to i nakreslený zespoda PSP u zdířky k nabíječce, teda aspoň já u slima to tam mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám udělanou tu baterku co je na prvni strance a chtěl bych se zeptat jestly se nedá nějak udělat aby psp ukazovalo když je ta baterka slaba něbo tak nějak. mám namysli to připojení pomoci toho napajeciho kablu od 4xAA baterii. nevite nekdo jak to udělat je blby kdyz mate neco rozhranyho a ono se vam to samo vypne aniz by to upozornilo ze je slaba baterka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám udělanou tu baterku co je na prvni strance a chtěl bych se zeptat jestly se nedá nějak udělat aby psp ukazovalo když je ta baterka slaba něbo tak nějak. mám namysli to připojení pomoci toho napajeciho kablu od 4xAA baterii. nevite nekdo jak to udělat je blby kdyz mate neco rozhranyho a ono se vam to samo vypne aniz by to upozornilo ze je slaba baterka
no asi tak psp zacn blikat power dioda kdyz psp vydrzi jeste 10 min a v IR sehll ti to tam i rekne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já mysles když v psp nemám baterku a jedu jen na napájecí kabel se čtyřmi AA baterky tak aby to nejak ukázalo že ty baterky už jsou slabe. asi jsi to nepochopil

To se ti u AA baterek nebude ukazovat pac v PSP baterce je nejakej ten meric(tedak si fakt nevzpomenu jak se to jmenuje) a AA baterky zadnej meric nemaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Sorry že otevírám takhle starý téma....ale chci se zeptat jestli staci splnit akorat napěti těch baterií do 5v nebo je nějak omezen i proud treba že tam může třeba být jen 2500 mAh....sem na elektroniku uplnej debil ale chtěl bych si to taky udělat ten zdroj...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu