Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN nelze se přihlásit


The_DoctoR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Prosím vás, přihlásíte se normálně do PSN? Mně to nejde, hlásí to tu klasickou chybu 80710092 s DNS. Samozřejmě internet browser přes PS funguje v pořádku a v mém připojení problém není. Zkoušel jsem už všechno možné, měnit DNSka, několik variant, ale nepomohlo mi nic. Naposledy mi to šlo v sobotu. V neděli mi to nešlo, včera jsem to nezkoušel a dnes mi to opět nejde a jsem z toho docela frustrovaný:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

čau až budu doma tak to zkusím... no to mě poser jestli to nepůjde když zrovna mladá odjela ne weekend pryč. Btw. už jsem měl jednou pěška, mladá odjela a byla BETA SW Battlefront a nešlo party takze kamoš co měl u mě PSko ho mohl odnyst domu. :D jeste ze jsme lišáci a tak dlouho jsme se připojovali an servery dokud nas to nehodilo spolu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak zřejmě mám problém z připojením doma já protože v práci mi to jde

Tak jsem to řešil po svém a zjistil jsem že mi Sony zablokovalo privátní IP adresu nevím proč z jakého důvodu ale vyřešil jsem to tak že jsem si zaplatil u svého providera veřejnou IP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu