Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dobrý už to je v pohodě, a nevíte jak vyvolat vítr, mám miracle na něj a i rytmus všechno dobrý, ale když to vyvolávám a zadávám tam to pon jak to po mě chce tak u pátýho to začne samo padat a já to nemůžu vytukat a i když to tak rychle dám tak se to stejně nevyvolá, nevíte kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu mít dotázek? Dohrál jsem hru (teda asi, ale byli tam už titulky a congratulation, takže asi jo). Mám 3 miracly, a nevím, na co je ten 4tý, protože jsem tu hru dohral bez něho... Dále tady na tomto videu: "

" jsou jakésik lítající něco, a ještě něco, a já to tam vůbec nemám, a taky tam jsou jiné animace (třeba pata, pon atd...), mohu se zeptat jakto?

Jsem z toho zděšený :shock:, budu vděčný za odpověď, díky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem ted dal final bosse a docela mě překvapilo, že byl mnohem lehčí než ta postava samotná, co na mě házela furt ty meteory, tak to mi dělalo chvíli problém, ale final bosse jsem na 1. i 2.lvl dal během minuty a bez ztráty jediného patapona

btw: docela hustej konec :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau jsem v tom kole kde unášejí toho šamana a nepřišel jsem na to jak ho vysvobodit aniž bych ho zapalil zkoušels jsem všechny kombinace třeba jenom z konma nebo z megaponama lukostřelce oštěpaře a všichni ho zapalijou koho musim mit abych ho nezapalil ale abych jenom rozbyl tu klec je na to nejakej trik treba mit jenom byly patapony nebo jak ? Poradtě jak jste to udělaly a hlavně ským a jakou měly barvu a zbraně THANKS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar!!!

Tak se tady většinou ty dotazy opakují, ale na ten problém co mám já tady žádny není. Potřebuju získat Wind Miracle a ten je v té lovecké misi kde je golden Motiti(to mi teda řekl šaman a taky jsem to vyčetl z toho návodu tady), no a problém je, že ho ani za nic nemůžu sestřelit. Samozřejmě jsem si nebral ani sekerníky ani jezdce, jdu tam jenom z kopijníkama a z lukostřelci a on mi stejně vždycky uteče. Vždycky prší, když ne, tak vyvolam rain miracle, ale ten kus cypa vždycky uteče:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nemůžu porazit pouštního červa ve 4úrovni ... - mám na začátku sekerníky, kteří jsou po chvilce hned mrtví, když červ sebou začne mrskat ... jak mám vojáčkům přiřadit oštěpy - aby je měli všichni - dá se to??? ... - je to tady v tomto videu ... http://www.youtube.com/watch?v=QqCYJWqjYv0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Vůbec nemůžu porazit pouštního červa ve 4úrovni ... - mám na začátku sekerníky' date=' kteří jsou po chvilce hned mrtví, když červ sebou začne mrskat ... jak mám vojáčkům přiřadit oštěpy - aby je měli všichni - dá se to??? ... - je to tady v tomto videu ... [url']http://www.youtube.com/watch?v=QqCYJWqjYv0[/url]

tak presne tu som seknuty aj ja...:( neviem si tam rady...je na to nejaka finta alebo trik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to asi tupej nebo nevím nějak se mi nedaří držet rytmus ve FEVERu není na to nějaká finta ? Prostě jak začnou řvát tak mě to asi nějak rozhodí a ztratím rytmus.:cry:

Jak ti pataponi rvou tak je to trochu obtiznejsi :) proste delej to samy jako kdyz nemas fever :) :psp: jinak zadna finta neni :) (aspon myslim) SAM SEM PATAPON

DOHRAL A hodne mi pomoh tento manual THX treba s tim snekem na to bych neprisel.Jo a mam jeste vychytavku v poustni lovecke urovni tak asi v polovine seslat pomoci rain miracle dest a objevi se kytka ktera bude po rostreleni kvetu davat penize....ENJOY :psp:

dobrý už to je v pohodě, a nevíte jak vyvolat vítr, mám miracle na něj a i rytmus všechno dobrý, ale když to vyvolávám a zadávám tam to pon jak to po mě chce tak u pátýho to začne samo padat a já to nemůžu vytukat a i když to tak rychle dám tak se to stejně nevyvolá, nevíte kde je problém?

Myslim ze u 5 je

PON PON PON (hey) musis vytukat ten rytmus jak uslysis takovy to hey

PON PATA PON (hey) asi tak

Nebo mas asi spatnou verzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu