Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

Až budeš mít Chaka buben (trojúhelník) tak zajdi na první loveckou misi, tam je takovej totem tam furt hraj chakapatachakapata (je to tam napsaný) jak to zahraješ třikrát dostaneš mapu, ta tě zavede k takýmu rudýmu rexovi a toho zrubeš a dostaneš Rain miracle :D Barák na miracly máš, ten je od začátku hry dostupnej (úplně vpravo v náhledu jednotek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Simi az budes v te lovecke misi kde je ten totem tak nezapomen dodrzovat spravne doby na ten totem ja sam sem to predtim nepochopil a bil chakponchakapon jak blbec az jsem potom zjistil ze se ma udelat ta sekvence a pak odpocitat ctyri doby tak porad dokola za pomalu ten totem ze zeme vyroste a vyprdne miracle

Hele lidi tak bych taky potreboval pomoct s misi kde se objevi ten typek se skorpioni cepicou a pak jde za tu dabelskou budovu u ktere se mi podari srazit jeji zivot max tak na pulku ( tzn. trochu se rozbije ) ale stejne to mi pataponi neobstoji a pozdechaj. Potrebuju poradit nejakou dobrou kombinaci pataponu a treba ktery miracle pouzit ( nejlepe mi zatim vysel zemetras ) jinak fakt uz nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mám problém s třetím bossem, je to takový ten červ, oni ho nazývají Behemot, mám 2 pěšáky, 4 oštěpaře a 2 lukostřelce, stačí to? Pořád zkouším do něj rubat a i přes to, že se bráním (CHACKA CHACKA PATA PON) mě postupně zničí. Má cenu vyvolávat rain miracle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s třetím bossem, je to takový ten červ, oni ho nazývají Behemot, mám 2 pěšáky, 4 oštěpaře a 2 lukostřelce, stačí to? Pořád zkouším do něj rubat a i přes to, že se bráním (CHACKA CHACKA PATA PON) mě postupně zničí. Má cenu vyvolávat rain miracle?

Ahoj, myslim ze tam dest nijak nepomahal. Ale urcite si udelej vice vojaku. V te dobe jsem mel sest vojaku od kazdeho druhu. Staci parkrat projit prvni loveckou misi a nasbirat par tech bodu (penez, nevim uz co to bylo)... Takze kdyz si udelas plnej pocet vojaku a budes dobre pouzivat ten obranej a utocnej rytmus, tak by si to mel zvladnout snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

cau lidi prosim poradte mi vim ze s e to pta dost lidi a vy\ jim rikata 1 strana ale ja to potrebuju nejak lip vysvetlit...... jsem u mise kde mam udelat dest ale jak jsem se docetl tak mam jit na loveckou misi tak tam jsem a u toho totemu mackam chcha pon proste trtouhelnik a kolecko ono vyskoci a ze zeme vyroste neco ale proste to pak zmizne ... prosim poradit ... protoze je to vyborna hra a me to mrzelo kdybych tady skoncil:(:(

uz to mam supr jo dobre ja mam radost takovou jak vanoce jo.... miluju youtube podle toho jsem to udelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tedka hraju jedničku a vůbec mě to nebaví ptz nemlžu porazit to červa tak jesli by měl někdo nějaké rady?

edit: aha ttaky už se tady někdo ptal já mám od každýho 6 a používal sem rain miracle, takže stačí používat je chaka chaka pata pon a měl bch ho dát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jsou dany melodie, s kteryma se postupem hry seznamis. nejaka melodie rika ,,Jdete kupredu" a jina zase rika ,,Zautocte!". Takze ty vlastne rikas svym vojakum co maji delat tim, ze hrajes urcitou melodii. Na displayi se ti nic neukazuje, jen v misi, kde se tu melodii ucis...

já tedka hraju jedničku a vůbec mě to nebaví ptz nemlžu porazit to červa tak jesli by měl někdo nějaké rady?

Zazraky v teto misi nejsou potreba... pouzivej jen utok, a kdyz se cerv chysta k utoku, tak dej ustup. V pripade ze nemas ustup, tak obranu. Uz jsem to dlouho nehral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale ja wim že to je asi tupá otázka ale doufám že nejsem jediný který viděl Patapon jak se prodává v Angličtině v obchodu JRC

Ahoj, je to mozny... patapon je uz dlouho v anglicke verzi... hral jsem ho naposled pred pul rokem a to uz byl v anglictine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu