Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon tipy! Par rad, vysvetleni a prekladu z japonstiny


.Den

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, asi jsem lama, ale mně se nepodařilo dostat ve dvojce ani přes úvodní ukolo, přes druhý pata pata pata pon. Pořád mi to píše, My almighty you have to calm down... ať dělám co dělám..

Pata pata pata pon jakmile zacnou zpivat vynech 4 doby x-x-x-x a zase zkus pata pata pata pon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim sem neměl žadnej zásek (v jedničce) a teď to přide v předposlednim kole :-/ je tam ten hlavni zaporák z kosou v army mam megapony lukostrelce bud vojaky nebo ostepare a zaboho ho nejde porazit zezacatku mu trochu ubere pak vzlitne a meta po me metori skousel sem i ten novej miracle (bourka) ale zranil sem se sam :-/ nez sleze zase dolu uz mam 3 vojacky a pak sekne kosou a je po pls poradte nebo neaky video

PS:cetl sem si celej topic nemam skoro zadny zakladni patapony muze byt chiba v tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dohrál a normálního patapona sem neměl žádnýho.

Jakej to je level?? Jak bojuješ s Gongem??? To bylo celkem jednoduchý. Jestli můžu poradit zkontroluj jestli máš všechyn eqipy a kdyžtak si sežeň z bosů matroš na nejlepší patapony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to uplne nakonci mapky mise z mecem bojuju proti takovymu motylovi haze sleep blesky a meteori Tatepony mam vsechny fialovi kazdej ma mrazivej stit a dost dobry zbrane pak Yaripony (oštěpaři to mam 2 žlutý 1 modrýho a jednoho fialovýhi a jednoho normos z caokou pres pul obrazovky 8) a nakonec Yumiponi (lučistníci) 1supe fialovej rare??? (ma rohy)fialovej 3žlutý jeden normal z čepici a jeden modrej všichni ohnivý luky a jeden super luk takze by to byt problem nemel ale ja is na nej ani nesahnu vzlitne a zacne hazet meteory a je to v cudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Čau, mám problém s Gongem v tom kole s uvězněným pataponem. Když se pak zjeví jeho army, chtěl bych zdrhnout nazpátek, abych nejdřív sejmul Gonga. Ale mám pocit, že ten retreat command vůbec nemám (nemám ho v inventory) a když ho zkouším použít (PON PATA POn PATA), tak ho pataponové neznají. Zkoušel nejdřív zabít jeho army, jednou se mi to povedlo, ale Gong mi mezitím zabil všechny tatepony a zadní pataponi pak střílejí vedle a Gong mi vždy zabije vlajkonosoiče :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Caw potřeboval bych poradit jak mam porazit takovou tu budovu co vypada jako kdyby kytka a haze po me ostepy co me odhazujou dozadu a za ni stoji bosak s takovou divnou helmou....je to mise po te jak zabiju toho s tou kosou z toho dostanu helmu...pak zabiju dalsiho z toho taky dostanu helmu a pak je tam tenhle a toho nedazu porazit...nevite nekdo jak na neho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu