Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vánoční dárky... před a po + fotky


WItekS

Recommended Posts

Tak jak, už víte co dostanete... ? Já teda jo, pač všechny dárky kupuju s rodičema ( sice to neni nic moc překvápko, ale lepší než kdyby koupili blbě.. ) takže vlastně vim o všem....

Napiště co očekáváte a potom co jste doopravdy dostali, můžete se pochlubit i nějakou fotkou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ja jsem si za penize z flashu koupil novy sluchatka s mikrakem (na to abych mohl radit lamkam jak vytvorit pandoru, psanim je to fakt pomalejsi nez hlasem), jinak od tatky a penize, od druheho taty new boty a matka ta vo deme nedostane nic (se** me jak mi neustale nadava do kre**** za neco co jsem v zivote neudelal)

nic vic ani necekam, mozna naky hadry kterejch mi pretejkaji skrine...

Bratri ode me dostanou stavebnice,puzzle, a jeste naky blbovinky (to vse za penize z flashu, uz jsem totalne chudej) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dostanu vidlici na kolo (fešanda), pak botky na kolo (krasavice) a pak takový ty hovadinky jako oblečení atd (ono jenom za tu vidlici bych měl tři PS3 ;) )

takže tak

Tak to se mi líbí jak se pán musel pochlubit že to bude nějaka foxinka za 30ku nic proti ale hodně se mi to libilo :-D

Ja jenom nove Icematy a prachy možna nějake kravinky ale koupil jsem si ted jeste novy fotak takže spoko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu