Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vánoční dárky... před a po + fotky


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

stejne na vanocich je nejlepsi ta atmosfera :P teda ja nevim jak to prozivate vy ale ja to upe zeru :D :D

Je to pravda. Vanoce nejsou jenom o darcich, ale i o rodiné pohode a vubec vanocni atmosfere. Prece jenom to neni kazdej den :) . Vecere je taky bajecna vec, pokud ji nemusite pripravovat Vy :D . Jenze tedkon se ji asi nezucastnim :cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dostanu poukázku na taneční boty, nějaký oblečení :ziped: a možná novýho mobila prtže ten můj má rozflákanej display, ale čekam tak nokii 1600...no nic moc prostě...:ziped:

PS. tak jsem nedostal ani po_ranej mobil, jenom blb7 tri4ka a 3 deodoranty...kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja dostanu asi mozna mobila a videl sem notase keryho dostane mam takze ja zdedim jeji starej no pak asi neco na sebe a taky 1TB western digital my book hdd sem si domluvil s mmou ze mi nic nekoupila k mi ho da po vanocich pak naky trenky a jeste naky ponozky a urco nakou knihu a strasne se tesim na rizek s bramborovym salatem MNAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu