Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vánoční dárky... před a po + fotky


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Narli vim ze to je blby,ale cos tam presne dostal? :blink: treba tu rohozku,nebo co? :)

celý pokoj , prošel rekonstrukcí :) takže ůplně vše podlaha,dveře nábytek postel, stromeček :P, topení :D, střešní okna :D, a bude i Plazma je tam pro ní vyhrazené místo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem nakonec dostal:sony erac P1i,ponozky ala simpsonovy,trenky, kachnicku do vany kera chyta radiovej signal abych s etam nenudil. takovy hodiny na stul,knihy ,podvlikacky,triko,mikinu,rukavice,polstar takovej spesl mekej ,pametovku do toho p1i ,pyzamo a velky baleni zvejk no parada co dodat nic mi tam nechybi jeste sem si mohl pridat bily pspcko a stribrnyho classica co sem si ted koupil , ale kdyz sem si to koupil sam prislo mi to blbi a vlastne sem si s tatou jeste dohodl ze na zacatku leta mi jakoby k vanocum koupi tv do pokoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem nakonec dostal:sony erac P1i,ponozky ala simpsonovy,trenky, kachnicku do vany kera chyta radiovej signal abych s etam nenudil. takovy hodiny na stul,knihy ,podvlikacky,triko,mikinu,rukavice,polstar takovej spesl mekej ,pametovku do toho p1i ,pyzamo a velky baleni zvejk no parada co dodat nic mi tam nechybi jeste sem si mohl pridat bily pspcko a stribrnyho classica co sem si ted koupil , ale kdyz sem si to koupil sam prislo mi to blbi a vlastne sem si s tatou jeste dohodl ze na zacatku leta mi jakoby k vanocum koupi tv do pokoje

ty seš taky skromnej no :lol:

ja dostal skoro vse pred vanocemi :D (viz prvni strana)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu