Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vánoční dárky... před a po + fotky


WItekS

Recommended Posts

lol to si dokazu predstavit ak ji davas to psp vona se po nem uz natahuje a ty najednou mam par podminek. za prvy sex kdy chci za druhy kdyz nebudu mit naladu na sex a budu hrat tak aspon tui kurbu no a kdyby to neklaplo tak psp nalezi me jasny? :D:D:D:D

já nic nenavrhoval ona sama :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja dostal dobrou kancelarskou zidli (ke kompu takovou tu na koleckach, pste vite co:D - uz se nemuzu dockat az ji smontuju), celkem peknej svetr, sampon a par takovejch jeste blbosti, knihu, teplakovku, kratasy, teplaky, DVdicko s nakym filmem a tasku do skoly (uz takovou mam ale skoro odepsanou), celkem jsem i spokojen...nic lepsiho jsem ani necekal

edit: vlastne jeste prachy od prarodicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sám sobě jsem si nadělil klávesnici Zboard MERC a Nokii 8850, jinak jsem dostal nějaké to obleční, svtetr, triko. Pak klasickou čepici 50tých let zmijovku icon_smile.gif Je fakt Oldschool, můžu bejt rovnou traktoristou. icon_cool.gif Od ségry jsem dostal dokonalej plakát simpsnů je tam celej Springfield. Takže spokojenost, víc nepotřebuju, spíš bych měl spořit na auto, které bych rád pořídil někdy v létě. icon_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal sem Logitech G25, závodní fanatici jistě ví o čem je řeč :)

Samozrejme, skvely volant tiez mam. Nahodou Live For Speed nehravas? :)

No k teme, ja som dostala new rock topanky predcasne dobierkou, a potom dake blbosticky ako Tom Taylor parfem, sladkosti, pyzamo ako inak, papuce, tricka, sosku, nausnice, prsten, kozmetiku a od mojej polovicky cierny korzet...no a mozno nieco este bude uvidi sa :bash:

http://i160.photobucket.com/albums/t184/350Z_1/Mix/PC250020.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, skvely volant tiez mam. Nahodou Live For Speed nehravas? :)

No k teme, ja som dostala new rock topanky predcasne dobierkou, a potom dake blbosticky ako Tom Taylor parfem, sladkosti, pyzamo ako inak, papuce, tricka, sosku, nausnice, prsten, kozmetiku a od mojej polovicky cierny korzet...no a mozno nieco este bude uvidi sa :bash:

http://i160.photobucket.com/albums/t184/350Z_1/Mix/PC250020.jpg

:D Blbosti... Jestli ty ,,blbosti" (prsten,naušnice,parfém) máš od přítele,tak mu to radši neukazuj... :D Prej blbosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě nakonec vyšlo vše podle předpokladů..... PS3 Starter pack + Heavenly Sword, PES08, Warhawk.... mikinu Fallen ( TOP! ), Koss Porta Pro, nějakou čapku, model motorky, nějakou tu hygienu... možná ještě něco :-D

Dal bych foto, ale spěcham, pač jedem na hory... Tak se mějte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze:

Bioshock Collectors Edition na Xbox360 (sberatelska figurka, hra v plechovy krabce, soundtrack, DVD Making of Bioshock=LUXUS), sberatelska figurka z filmu Texasky Masakr Motorovou Pilou, sberatelska figurka z filmu Hellraiser, sberatelske (nebo spis hracky ktery se nehybou) z pohadky Ratatouille, OXM Mahazim :D , DVD Americka Kletba, Japonska ucebnice, Japonska kucharka (mnam :) ), kniha Mikulasovi Prihody (ulet :D ), komix 30 Dni Dlouha Noc, teplaky, dziny, 2 tricka, hustou podlozku pod mys s vysouvaci kalkulackou a obrovskym displejem :) , pocitacova mys ve tvaru auta (sviti zadni a predni svetla ulet :D , helmu na lyze Quiksilver (krasa :) ),...

To je asi vse...Jsem 100% spokojenej ale mrzi me ze jsem neodstal ponozky tento rok :(

Jinak odkza n afigurky koho zajimaji:

Hellraiser: http://www.delta-shop.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=20483

Texaskej Masakr: http://www.delta-shop.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=20272

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osmen super auto gratuluju :),to je to tvoje vysněný že ano :)

jj . sem naprosto spokojenej akorad zitra ho jedu k dedovi zazimovat do garaze takze se s nim zace projedu az na jare :( ale jinak parada .. akorad jsem pak nemel zadny penize na darky pro ostatni tak sem myslel ze tento rok to bude propadak ale zachranily me pridavky :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu