Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dá se nabíjet sixasis jinak než usb kabelem?


dave23

Otázka

Cus,

K vánocům jsem dostal ps3 ,ale překvapilo mě ,že v balení není usb kabel.Přítelkyně mi na to řekla,že ji personal obchodu vysvětloval že není potřeba že se to nabíjí jinak ale jak to už si nepamatuje:):).Je to kravina nebo ne díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cus,

K vánocům jsem dostal ps3 ,ale překvapilo mě ,že v balení není usb kabel.Přítelkyně mi na to řekla,že ji personal obchodu vysvětloval že není potřeba že se to nabíjí jinak ale jak to už si nepamatuje:):).Je to kravina nebo ne díky za odpověď

V baleni musi byt usb kabel na joy,lebo ma specialnu koncovku,mozes ho nabijat aj na pc,ked nemas pusteny zrovna playstation.Ja ho nabijavam na mac:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

usb kabel ma ejt v kazdym baleni ja mam norm pack a tam taky byl ale myslim ze to neni problem tudle koncovku ma hodne mp3 prehravacu napr zen nebo creative a taky je u fotaku a taky u psp je to kabel myslim A-B mini a ja ho mam doma si desetkrat protoze se mi hrozne sesel dycky ho dostanu k new elektronce mel sem ho u mp3 psp ps3 dalsi mp3 atd proste se dma porozhlidni urcite tam jeden taky budes mit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu