Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Portal 2 - problémy se savem


mike03

Recommended Posts

Čau, bratr má problém se savem a to takovej, že mi už z toho tečou nervy všema možnýma otvorama :angry::angry::angry:.

Zkrátka a jasně. Na to, aby hrál single nepotřebuje steam účet. Steam propojený s PSN účtem je potřeba k hraní nějakých chalange modu, co jsem pochopil. Bez toho se mu neukladají savy. Steam jsem mu tedy vytvořil a ve hře se přihlásil, ale kdykoliv hraje single nebo chalange mode tak mu neustále běhá savovací kolečko a jakmile zmáčknete start (na ovladači) tak hra pořád hlasí, že ukládá a ať nevypínám PS3 jinak bude save ztracen a do toho se střídá okénko s menu return to game. Nic z toho prostě zmačknout nejde a hra je jakoby sekla, ale saving profile pořád savuje :D. Hru potom musim vypnout a zapnout. Pokud se nepřihlásím na steam účet tak žádnej problém, ale jak říkám, bez steamu nefungují savy v coop a chalange modech no.

Pokud někdo víte, co s tím, tak prosím o rychlou radu. Jinak mi fakt bouchnou saze,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu