Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no sem asi ♥♥♥♥♥♥ ale ja tam zadne presmerovani nemam nevim jestli to neni tim ze to hraju na uctu na kterem to nebylo koupene ale ani na store sem nic nenasel :(

ohledně balíčku každý týden dostaneš jeden balíček najdeš to bud v sekci moje odměny + nebo pak obchod aukce .Pokud si to koupil jako DVD placku musíš zadat kod . Pokud si to koupil ONLINE mělo by to být automaticky bez zadávaní kodu. A nebo pro jistotu zkontroluj email který máš uveden na PSN učtu na kterém byla hra ZAKOUPENA .

Upraveno uživatelem Bonny_boy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim proc ale nedostavam ty balicky do hut z pred objednavky na store ,koupil sem to na us store a jeste sem nedostal ani jeden:(nevim jak to mam udelat zadny kod sem nedostal nebo onem nevim

jenom dotaz ohledne toho kdxz uz bych si chtel koupit balicek za penize jak to udelam?nikde sem nenasel zadny kupovani za real prachy

mělo by ti to chodit automaticky, jen nevím jestli není nutné hrát hru na US účtu abys ten bonus dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím...nikdy jsem NHL nehrál, koupil jsem si NHL 16 a sem zoufalej :-). Zkoušel jsem trénink, chodím hrát do onlajnu, ale moje bilance je strašná - 16 proher, 1 výhra. Přijde mi jako by moji hráči vůbec nebránili zatímco protivník mi sebere puk raz dva ... pořád si říkam že asi existuje nějaký kouzelný tlačítko nebo nevím... manuál a vše ovládání jsem si prošel a zkoušel v tréninku, ale asi mi někdy možná unikají výnazmy některých ovládání - např. k čemu je přesné bruslení ? mám ho držet když bráním ? a spusta podobnýc otázek mi vyvstává na mysli :-)

Nemáte někdo nějakou amaterskou kuchařku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take mi to prijde tezke, ale hral jsem online jen HUT a tam je to diky tomu jaky mas tym jeste horsi, pokud do toho nevalis penize. Nemuzes porovnavat lidi co hraji NHL par let online, maj skill stick v ruce a maji kazdy rok odehranno 1000+ her online. Mi to take nejde, tento rocnik mi osobne prijde v offline nejtezi, ktery jsem kdy hral a hraju NHL kazdy rok od 97. Online jsem zatim vynechal az budu schopen sem tam porazit AI na superstar coz mi teda vubec nejde muzu jit zkusit hrat zas online. Jinak jsem mel v HUT online nejak 30 proher 6 vyher a 5 proher v prodlouzeni a dokazu te pochopit, ze jsi z toho zoufaly, ja byl take. Nikoho nebavi porad prohravat. Takze ja jedu HUT sezonu offline a sem tam tymovou hru online.

Jinak presne brusleni je podle me jen brusleni pozadu. Takze tim to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám pár vět, hrál sem zatím jen krátce (snažím se stále doklepat zaklínače :D), ale jsem s hrou jako takovou celkem spokojenej, hraju hlavně HUT (zatim jen offline turnaje, online sem hral v 10 divizi jeden match a vyhra 7:1) a musim říct, že co se týče offline obtížnosti určitě je to krok trochu dopředu hra je těžší, zatím hraju pouze na druhou nejtěžší a vyhrávám tak o gól max. 2. K režimu HUT samozřejmě hráči dělají hodně, ale souhlasím s názorem, že tým se dá poskládat za pár coinů, který si vybojuješ zápasama, aukcí je dost (nelíbí se mi ale jejich systém, Fifa je v tom o míle napřed) a dá se tak sehnat řada kvalitních hráčů v cenových relacích 700-1500 coinů (někdy i míň). Pak je člověk konkurence schopnej i vůči hráčům s top playerama a může je porážet. Co se týče samotnýho bránění, setkávám se s podobným problémem, v současný chvíli se to snažím řešit taktikou, kterou nastavuju na odebrat puk a vysokou agresivitu, hráči si pak jdou pro puk důraznějc a snažej se ho i odebírat. Jinak kdyby někdo chtěl zahrát jakejkoliv režim, klidně i sezonu pro víc hráčů (jestli ta možnost je, předsi jen sem zatím nezkoumal všechny režimy) tak není problém. PSN: Jayshee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10., 9. a jeste 8. divize je parada, tam jsem si fakt zahral, ale v dalsich divizich vetsinou narazite na blbce, co se toci s vykloubenou hokejkou v utocnem pasmu a cekaji az jim nekdo najede pred branu. Takovej styl hry je na prd a sere me. Na obrance se vzdycky prepinam, takze neporadim, jak to nastavit, aby byla obrana agresivnejsi. Ani nemam rad kdyz takhle nekdo hraje, tak na jednu stranu je dobre, ze obranci jsou v tomhle blbi.

Jinak souhlasim, ze se da hrat i s levnejma hracema, v 15 jsem hral 1. az 2. divizi a mel jsem jen jednoho drahyho hrace, Girouxe, ten byl myslim za 40 coinu. Jen je blby, ze hraci, co byly v 15 za 2000, ted stoji 10x tolik.

Upraveno uživatelem kadell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste na youtube nějaký manuál (tutorial) jak dávat goly myslím že vám to pomůže :D

Jinak já spíš potkávám že soupeři jak vyhrávájí tak postávají za svou bránou a nehrají hlavně od třetí třetiny.

Jo a když dám zápas třeba okolo 01:00 ranní tak dostávám soupeře kdy si třeba ani nečuchnu ale pekně se na to kouká :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte nekdo jak se meni strany? Jednou jsem hral (myslim ze sezonu za trinec) a prvni tretina se normalne hrala jakoby jedete nahoru a 2 tretina bylo ze jsem jel dolu ( na toho brankare ) jako že se vymenili strany. A me zajima jak se to da nastavit aby to stridalo.. Tedkom mi to vubec nestrida. Dekuju Doufam ze to chapete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu