Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

Neviem,ci ste vcera zaregistrovali...netusim,co EA spravilo,ale vcera rozhodcovia vylucovali jak nepricetni. Odohrali sme 2 zapasy a sudi udelil spolu 68 trestnych minut. Vsetko 2-minutove...to jest 34 vyluceni behom dvoch zapasov. Vylucoval uplne za vsetko. Potom som si spustil HUT a tam to iste...v zapase 36 trestnych minut. Otrasne. Cim dalej - tym horsie.

posuvník vyloučení mám úplně v pravo a mnohokát žádné vyloučení není i několik zápasů v řadě, nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Osobně mám nastavený všechno v základu, žádný úpravy hratelnosti jsem nedělal, pokud hraju proti AI (preferuju styl hry Simulace), tak je vyloučení tak 2x-3x za zápas, online pak na Hardcore simulaci rozhodčí trestaj v průměru tak 8 hráčů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtel bych poradit s nastavenim. Hraju full season 82 zapasu 20 minutova tretina. Pokazde kdyz zapas dohraju, ulozim a pokazde kdyz zapnu dalsi zapas musim si v nastaveni znova nastavit Mensi vysledkovou tabuly, mensi ukazatel nad hracem a povypinat to jejich nove pomahani. Nevite kde se da nastavit samotne nastaveni menu? Jeste by me zajimalo, kdyz si stahnu nove vydanou soupisku v hlavnim menu, proc se mi ta novou soupiska i kdyz ji mam zaskrtlou jako primarni neprojevi v me sezone. Jinak musim rict, ze hra oproti 15 je o hodne lepsi. Konecne paradni hokej. Diky za odpoved.

Upraveno uživatelem Electropunker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ukazetele vypnes v tom zakladnim dlazdicovem menu hry. Aktualizace soupisek se neprojevi, musel bys zacinat novou sezonu.

To vim, ale tohle nastaveni musim delat pred kazdym zapasem, driv jsem to nastavil jednou a mel jsem to celou sezonu nastaveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám nastavený všechno v základu, žádný úpravy hratelnosti jsem nedělal, pokud hraju proti AI (preferuju styl hry Simulace), tak je vyloučení tak 2x-3x za zápas, online pak na Hardcore simulaci rozhodčí trestaj v průměru tak 8 hráčů :D

Ted jsem odehrál 2 zápasy proti UI já byl vyloučen 8x oni jednou přepl jsem na verzi 1.00. Nechápu to.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz. Nevíte jestli NHL 16 z us ps storu obsahuje češtinu? Díky

// Resp. teď se dívám že na CZ storu je zrovna akce, ale v popisku také nejsou uvedeny české titulky. Jedná se o chybu nebo CZ verze je pouze na disku?

Upraveno uživatelem MacLuke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra ze storu cestinu obsahuje:)

Ahoj, dva na jednom psku jde, ale musis si udelat pro kamose ucet, ktery bude nove vytvoreny (nejde pouzit ucet quest-proste udelat novy ucet, s novou mailovou adresou).

Ucet samozrejmr vytvorenej mam...ovsem jediny co sme vymysleli je online vs...my dva z j3dniho stroje proti jednomu z druhyho stroje...nic vic:(

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak vcera jsem hral poprvy novej hokej a mam z toho rozporuplny pocity nevim no,neni to spatny ale mohlo by byt i lepsi,obranci me prijdou uplne jak gumovy panaci nemuzu si pomoct ale kdyz na me nekdo utoci tak to ze jim seberu puk je spis dilem nahody,tak nevim jestli to je rukama ale uz jsme par nhl hral,jsem v tom novej jak to prosim funguje ta cz liga a jak ji najdu abych si mohl s vama zahrat diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové , ač nerad, Vám musím říct (opět) že série NHL od EA je naprostá tragédie již několik po sobě jdoucích let. NHL hraju už od NHL 10 (PS3). NHL 16 jsem bral jen pro EASHL (týmovka). Bohužel se to opět hodně nepovedlo a to BETA vypadala skutečně dobře. EA Vancouver se zaměřila POUZE na HUT a prodej virtuálních kartiček. Je to k pláči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hokej jako takovej mě uplně tragickej nepřišel, konečně se zvedla úroveň AI, takže se dá hrát i proti počítači, problémem je, ale to nesmyslný srovnávání kdy vedu 3:0 a oni ze tří střel srovnají nebo vyhrají zápas s 10 střelama. Co se týče módů je to určitě zlepšení, HUT zrovna hraju (i když do něj necpu peníze, jak američani) a to mě celkem baví a dá se i postupovat nahoru. Týmovka pro mě byla neštěstí, hrát s lidma kteří chtěj jen body a góly a nějaký posty kde by měli hrát je nezajímaj je vázně tristní a člověka to vůbec nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem odehrál pár zápasu offline kariery a hru radši prodal. Na nováčka (prostě první obtížnost) Luongo z Floridy dostal třeba z pěti střel pět golů :( Výsledek 22:15 mi jako reálný nepřijde. Na ps3 jsem něco v nhlkách odehrál, ale tady mi absolutně nesedla obrana, pokud jsem někomu vzal puk byla to vyloženě náhoda. Také mne hrozně štvalo že rozhodčí skoro vůbec nevylučovali ai. Z deseti zápasů jsem nehrál ani jednu přesilovku a mne vylučovali i za pitomou srážku.

Takhle zklamaný jsem z nhlka snad ještě nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prechazel na NHL 16 z NHL 11 a musim rict, ze tohle je totalni sracka. Hraju HUT, vetsinou pouze off-line a nejvic dokaze cloveka nastvat, kdyz na obtiznost superstar vede a hra se mu sekne. Obraz zamrzne a me nezbyva nic jinyho, nez hru vypnout a spustit znovu. Ovsem pak cloveka ceka tento zapas jiz odehrany se svelym vysledkem. Prohra 0:3! Tohle se mi za tento tyden stalo uz 3x. Zlaty NHL 11!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chlapci,teď se ptám těch co to skutečně hrajou už pár let.Mám 2 takový otázečky.Můžete mi prosím vás někdo poradit jak se vyhrávají bule tím,že odstavím hráče a nehraju puk?Hraju HUT a borci co to skutečně umí mi nedají absolutně šanci.Vždy mě odstaví a přihrajou bruslí nebo mě odstaví a puk si přebírá uplně jiný hráč....A další otázka,jak odpálit puk co je u mantinelu aniž bych ho musel zpracovat anásledně přihrát.Opět frajeři z vyšších lig HUT to používají dost často.Metr od mantinelu máchnou hokejkou a puk jako odpálí po mantinelu pryč...Snad jsem to napsal aspoň trochu pochopitelně,dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odstrceni hrace pri vhazovani a nahrati dozadu se dela, ze drzis L1, obe packy doleva nebo doprava a v nomente vhozeni obe packy dopredu, L1 drzis porad. Pokud chces jen hrace odstavit, aby si puk prevzal jinej hrac, tak stejne tak, ale bez L1. Machnuti do puku je pravou packou a drzis u toho L1 nebo R1. Ted nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu