Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Myslím, že je to R1 + střela. Pokud jen současně klepneš na R1 + střela, tak je to klasické nahození. Pokud R1 chvilku podržíš a pak až k tomu klepneš na střelu, tak ti to nahodí puk obloukem, jako například vyhození z obranného pásma tak, aby nebyla možnost, že to někdo na modré zastaví. L1 je modifikátor na práci s pukem. Například L1 + pravý analog do strany je klička s přehozením hokejky. L1 + pravý analog dolu je predkopnutí puku a L1 + pravý analog nahoru je lehké předhození puku obloučkem a zároveň nadskončení hráče :bash: (dobrý například pokud se chcete prosmýknout mezi dvěma bránícími hráči).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, s klukama jsme začali tymovku, zatím jsme tři. Kdyby někdo chtěl, rádi přijmeme dalšího. Headsety jsou samozřejmostí, ať si mužem nadávat. Název týmu je Hockeyempire všechno hledat asi se základním nastavením. Kdyby něco PSN Jayshee. Jinak hrajeme teď 8 divizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chtěl bych se zeptat někoho, kdo hrál Be a Pro. Když začnu draftem, to znamená, ze si nevyberu přímo sám tým NHL ve kterém pak budu hrát, ale hraju nejprve takový ten turnaj za tým z CHL, tak by mě zajímalo, jestli se budou sami od sebe měnit pravidla, až bych se dostal do týmu NHL. Například zakázané uvolnění je v CHL nastaveno jinak, nez v NHL. Tak mě právě jen zajímá, jestli se tohle změní samo, nebo jestli budu muset manuálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam jednu neprijemnou zkusenost a otazku. Jsem na psku pripojeny pres wifi (download 10 up cca 5) takze s rychlosti by nemel byt problem. Ale jiz nekolikrat ( a cim dal casteji) se mi to odpojilo behem hrani od serveru EA jako kdyby spadla wifi, ale ta je funkcni. Muze to byt prave tim bezdrat pripojenim? Planuji to hodit na kabel, ale i tak me to zarazi, protoze mi to pros*alo milion zapasu :-\ diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky, uz valim na kabel. Nechces si me pridat? Muzeme zahrat nekdy ;-)

///EDIT: Mam jestr takovou zasadni otazku. Vsude kazdy pise "ot" jako one timer/strela z prvni, ale ja ji az do vcerejska vubec neumel. Muze mi to nekdob napovedet, zda to jde i jinak? Pri nahravce druhymu nez puk doleti k hraci zmacknu a drzim pravy analog a k tomu ho dam dopredu? Tak jako strela zapestim, ale k tomu ten analog jeste musim mit zmacklay? Je to tak? Nebo jde to i bez zamacknuteho analogu? Diky moc :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi,chci se vás zeptat.Dnes mi přišla na PSku zpráva od EA sports,že mi gratulujou a že si můžu vybrat jakéhokoliv hráče z jekékoliv sbírky a dostanu ho zdrma...chci se zeptat jestli to EA rozesílají všem nebo mám opravdu takové štěstí,díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci a divky, chci zacit hrat HUT, ale vubec nevim jestli a jak to vypada, co mam delat pro ziskani penez (coinu) a jestli se da udelat a drzet slusnej tym i bez realnych penez za balicky? Vydelavam jen zapasema a prodejem? Mne delaji vzdycky problem smlouvy, zkousel jsme to uz driv a to me odradilo, protoze nestiha clovek kuoopovat smlouvy a zaroven lepsi hrace. Ale hrozne me to laka, vytvorit si tym podle sebe :-) diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,jdi do toho...slušnej tým uděláš i bez kupování balíčků a vrážením peněz do hry,nakonec stejně záleží na tom jak hraješ a na troše štěsí.Ze začátku se ti bude zdát,že to jde pomalu ale až jednou chytneš "happy hour" což je,že za zápas dostaneš jednou víc peněz,půjde to.Je jasný,že pouhým hraním zápasů si nikdy nevydělaš na top hráče ale hráče kolem 15tis si budeš moct dovolit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobne mam uz neco v hut odehrano (ne vsak s vetsim uspechem, dostal sem se jen do 4 divize), tak zkusim svuj nazor nadhodit. Hrat se to samozrejme bez realnych penez da (osobne jsem si v letosnim dile koupil asi 3 balicky, ale v zadnym me nepadl hrac lepsi nez OV 83), je ponekud zdlouhavejsi udelat slusnej mancaft jen pouhym hranim zapasu popripade prodejem (ja skoro nikoho neprodavam, vse ziskavam jen zapasama), ale zadnou jinou metodu jak ziskat poctive ve hre coiny neni (mozna jeste odehrani vyzev nebo tech momentu teda). Smlouvy jsou nejvetsi kamen urazu s tim souhlasim da docela praci si rozlozit coiny a vedet kdy kolika hracum konci smlouva a dle toho jich tolik mit a pritom i solidne zainvestovat na posileni kadru. Kazdopadne jinak nez ze si to zkusis to zjistit nelze, proste zaloz tym odehraj par sezon (muzes i offline divize) a kupuj hrace v cenovy relaci 300-800, ktery pro zacatek stacej a taky je dobrou radou vytriskat co nejvice z double dnu (zazil jsem zatim pouze jeden v HUT letos). Co se myho tymu tyce tak zminit jen par hracu (ale v podstate vsichni maji 85+ a hlavne preferuju rychly utocny typy), ktery jsem ziskal poctivym hranim - Palat, Kucherov, Krejci, Ekblad, Barrie, Spezza, Sharp, Zucarello, Luongo atp.. Uznavam vsak ze hrace nad 8k nekupuju protoze to je hrozna drina si na to vydelat :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu