Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No, prave jsem v vut mwl asi 8 zlatych balicku (hraci cca 80-85) vetsinou. Le spoustu takovCh tech spotrebnich predmetu (vylepswni pro golmany, trenink, atd) chci se zeptat, mam si je setrit nebo hned od uacatku je pouzit pro urcity hrace na kterych chci stavet? Pripadne hrace co nemam ve formacich mam hned dat do aukce, abych mel penize? Nebo ai jw sestrit, kdyby mi vypadl nejaky hrac? Diky, uplne ted nevim s co s tolika hraci mam delat abych neprodelal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš hráče zbytečně navíc a jsi si jist že je nevyužiješ tak je prodej (nech si však na každej post 1-2 nahradniky, kdyby se ti nekdo zranil nebo dosla smlouva a nemel si ji), co se tyce spotrebnich predmetu, nevyuzivam zadny krom kapitanstvi ci asistenta, jednou za cas kdyz mam treba prodlouzit trenink na vic zapasu (co sem jeste letos nemel :D), tak pak nahazim co nejvic itemu k jednomu hracovi a prodlouzim mu to aspon na 10 zapasu at se to vyplati, ale placat to po jednom zapase povazuju za zbytecny. A co se tyce zlatejch balicku, pokud je mas zadarmo tak ty nejsou k prodeji bohuzel, pokud je koupis (a to ja nedelam, spis kupuju hrace a itemy po jednom), tak pak je muzes prodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdar borci potřebuju poradit, jak funguje obrana? Naposled jsem hrál NHL někdy na ps2 nejtěžší obtížnost nebyla problém ale tady u NHL 16 jsem úplně marnej v defenzivě. Hraju pro začatek na profíka, ale sebrat soupeři puk či ho trefit je pro mě nadlitský úkol a pomalu každá střela je branka dostanu i 10 za zápas :D

Upraveno uživatelem torres
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravim...chci se zeptat zda se da nejak podvadet...obcas se mi stane ze zapas bezi plynule...najednou par seku a uz se mi to tam vozi...nebo pred zapasem nekdo meni nastaveni a ja ve hre najednou nemuzu ani normalne prihrat...hraju druhou ligu hut,nejsem zadnej amater...ale tohle me mate...diky za odpovedi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja hrál teda čtvrtou ligu, ale měl sem podezření na úmyslný lagovani, to je tak jedinej podvod co mě napadá, ale nevim zda to neni na PS osetreny, tak ze t po jako v minulosti na PC nejde... To nastavení je to asi zápas od zápasu, taky jsou matche kde si ani nepřihraju a v dalším je to válec, sam tomu moc nerozumím.

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu