Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 16


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Pocet strel toho zas tolik nenapovi. Zakladnim parametrem je doba drzeni puku v utocnem pasu, tam se pozna "um". Nechapu ty akcni strelce, kteri strili vzdy a z kazde pozice. Pri dobrem postaveni obrancu je z toho gol minimalne. Idealni, alespon podle me, je zakotvit ve formaci v utocnem pasmu a hledat idealni pozici. Alespon z toho tezim nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HUT byl, je a bude o vítězství za každou cenu. Lidi do toho cpou prachy a chtějí vyhrávat. Takže se naučí co je účinné a pálí to tam. Hraju DIV2 a je to peklo. Největší peklo je však jako každý rok odezva. Ono není náhodou, že FIN/SWE hráči jsou většinou TOP, jim to taky jede trochu líp (můj názor + co jsem si četl fóra). EA latence neřeší, proto u toho pak máme nervy, proto se nám hráči točí dokola při online hře, proto to v OFFLINE jede vždy normálně. Jenže offline nikoho nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí 15 střel a vítězství je doma :D

Jinak jak hrajete HUT specializujete se na tým tak aby hráči byly z jednoho týmu nebo mix a preference českých hráčů.

mohl bych si s Tebou zahrát přátelsky hokej ? Tréning ok ? Aspoň zjistím co dělám špatně :) Jinak co se týče HUT tak mám mix hráču moc si nemohu vybírat co dají balíčky :) ale nejlepší by bylo mít detroit jako celek určitě by to bylo znát i na hře :) věřím že když bude celý team bude se ti lepe vyhrávat podle mě to Počítač nějak zvýhodňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nebudes hrat znekym kdo bude uznavat taktiku a hezkou hru tak si nikdy dobre nezahrajes,protoze kazdy dela jen dve veci ze kterych padaj goly,teda tri :)neaka kombinace v utocnem pasmu je narocna jak svina.staci jedno nabourani do hrace nebo pichnuti hokejkou a je po kombinaci nebo brankar to odchyta

prvni vec je rychla nahravka pred brankarem ,nejcastejsi gol

druha vec ,strela zapestim nekde kolem buly do praveho horniho rohu,hodne casty gol

a treti je klasickej najezd na brankare a to staci zamichat hokejkou zleva do prava a az u tyce vystrelit

pokud jde o hut tak tenhle mod je totalne posranej ale stim vsichni pocitaj.bohuzel tam jsou prednejsi penize pred umem hracu a to je smutny.tymovku taky pekne osekali ,je teda hezke ze se vylepsuje level ale body uz si pridavat nemuzeme vsechno leze automaticky ,nebo jsem to nenasel.vs je klasicke jako vzdy ale mohli tam nechat aspon ty mistnosti ale vtomhle dile je vsechno osekane:)

doufam ze brzo opravy bugy typu goly zbocni strany brany ,golman chyti strelu lapackou a kdyz vstava tak sahne za caru a gol.

nejhorsi natom je ze to spis bude jen horsi aspon tak to bylo u starsich dilu az zacnou amici brecet:)tak to teprve bude stereotyp.asi hodne lidi semnou nebude souhlasit ale tohle je muj nazor na tenhle dil a lituju ze jsem si to koupil ale hold mam rad hokej a jiny na trhu neni takze u toho budu muset vydrzet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS4 ve Friends jsou nově komunity, tam to musíš vyhledat.

děláš si snad srandu či co ? Když už napíšeš že je nějaká komunita a zveš , tak dej přímí odkaz ! Děkujeme AAA jo tak ty myslíš přímo na PS4 jako ne zde !!!!!!!! ted sem to pochopil ale ostatní to neví musíš byt přesnější OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děláš si snad srandu či co ? Když už napíšeš že je nějaká komunita a zveš , tak dej přímí odkaz ! Děkujeme AAA jo tak ty myslíš přímo na PS4 jako ne zde !!!!!!!! ted sem to pochopil ale ostatní to neví musíš byt přesnější OK

Tsiiii vole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rád si s tebou zahraji ale až večer třeba okolo 22:00.

Jinak včera zápas 13střel soupeř 34střel a mé vítězství 6:3.

Jinak on do toho musel dát asi balík peněz samé hvězdy. Jinak už jsem dal i gol přes celé hřiště v oslabení jsem to vyhodil odraz od manťáku a ten jeho Dubnyk z ošklivého Minesoty si to hodil do kasy paráda z jeho strany asi muselo u něho doma nastat peklo. Dal jsi hned pauzičku a asi házel ovladačem po pokoji.

Jinak jsem zjistil že lepším hráčům prochází vyseknutí hokejky já tak včera dostal dva goly, takže s vyloučením to nebude tak horké.

Také si myslím že není dobré hráče v sestavě moc měnit má to podle mě vliv na souhru i když asi né takovou jako ve fotbale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rád si s tebou zahraji ale až večer třeba okolo 22:00.

Jinak včera zápas 13střel soupeř 34střel a mé vítězství 6:3.

Jinak on do toho musel dát asi balík peněz samé hvězdy. Jinak už jsem dal i gol přes celé hřiště v oslabení jsem to vyhodil odraz od manťáku a ten jeho Dubnyk z ošklivého Minesoty si to hodil do kasy paráda z jeho strany asi muselo u něho doma nastat peklo. Dal jsi hned pauzičku a asi házel ovladačem po pokoji.

Jinak jsem zjistil že lepším hráčům prochází vyseknutí hokejky já tak včera dostal dva goly, takže s vyloučením to nebude tak horké.

Také si myslím že není dobré hráče v sestavě moc měnit má to podle mě vliv na souhru i když asi né takovou jako ve fotbale.

Teda si dobrý :) také si myslím že není dobré moc měnit hráče . Jinak jaký máš nick na PS4 at si tě mohu najít a zahrát spolu diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hráče klidně měňte , skládejte si je podle souhry .. např. střelec-tvůrce-bránící útočník apod. v obraně pak VO-VO, DO-OO. Souhra má celkem vliv. I bez stejného TYMU (tzn. např. levý obránce je DET a pravý ANA) uděláte díky správnému složení lajny souhru na hodnotu 94. Pokud chcete mít souhru lajny 100 musí mít i stejný tým (toto ale řešte až si složíte stabilní tým).

Hrajte s hráči které máte rádi, pochopitelně jako každý rok je nejpožadovanější stat rychlost hráč (speed). 87+. Nicméně pokud se podíváte v HUT na žebříček, dáte si TOP100, vyberete konkrétního hráče v tabulce a dále dáte VYZVA , můžete se podívat jaký má dotyčný hráč tým, jak jej má složený atd.

Spousta TOP100 hráčů má "obyčejné" hráče. Tedy není rozhodující to, že má někdo BEST TEAM NHL, hrát se dá s každým.

Jak někdo výše psal, má tým OVR 68, tzn. složil si tým z toho co ti hra dala. Mód HUT je nicméně o tom dát do toho nějaké peníze. Teď jsou balíky za 35.000 coins/185Kč. Lidi do toho budou teď cpát peníze, na AH bude hodně levných a dobrých hráčů. ..př. Plekanec 1000 coinů apod. Pokud máte pár tisíc, je ideální doba si složit dobrej tým z NHL hráčů za pár tisíc mincí.

Taky se vyplatí koupit zlaté smlouvy za cca 150/200 coins.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to beru, jen me zarazilo, ze jsem dostal takovou dardu. Jsem zvykly vyhrat tak 1/10 zapasu , ale tak o 2 az 3 goly. Holt nejsme kazdy spickovy hrac i ti levaci jako ja si radi zahraji. Zajimave je to, ze kdyz jsem hravalv roce 2004 nhl 2004 tak jsem daval celkem i online ligu, ktera se v te dobe hrala a dneska uz pomalu nejsem schopen ani porazit pc na allstar a to jeste minuly rocnik jsem to daval v klidu na superstar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim proc ale nedostavam ty balicky do hut z pred objednavky na store ,koupil sem to na us store a jeste sem nedostal ani jeden:(nevim jak to mam udelat zadny kod sem nedostal nebo onem nevim

jenom dotaz ohledne toho kdxz uz bych si chtel koupit balicek za penize jak to udelam?nikde sem nenasel zadny kupovani za real prachy

Upraveno uživatelem kovator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kovator, ted nejsem u plejaku, ale v HUT mas primo moznost vybrat si balicek a zakoupit jej (budes presmerovany na store). Jen uprimne, nikdy jsem v tom balicku nemel nic rozumnyho, mnohem lepsi je odehrat par zapasu a ucastnit se aukci. Spickove karty se daji sehnat i jinak, ale to tu radsi nebudu sirit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu