Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

amazonu vouchery


flesh light

Recommended Posts

Jsi podvodník a lhář kjulere,který po sobě maže příspěvky jako aby se nepřišlo na to,že jsi otravoval tvrzením,že to není digi kod,ale obyčejný kod,jenže jsi zjistil,že oni tomu tak sami v pay palu říkají a rychle jsi svůj příspěvek zbaběle smazal.Navíc jsi tím otravoval zcela irelevantně,nebot se tě na to nikdo nikdy neptal.

Já jsem ti hned říkal,že nemáš otravovat a že je nepodstatné jak tomu kodu říkají v pay palu.Ted tím otravuješ dál.Vrat své příspěvky v původním znění ty podvodníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Promiň, že odpovídám až teď, ale dřív jsem se sem nedostal. Musím se ostře ohradit proti tvému opakovanému nařčení, že jsem lhář a podvodník. Důvod smazání onoho inkriminovaného příspěvku jsem ti již vysvětloval. Přehlédl jsem příspěvek jiného diskutujícího, který ti již ono magické slovo přeložil a tím pádem byl můj příspěvek, a teď použiji tvoje oblíbené slovo, irelevantní. Důvod smazání ostatních příspěvků je v nich řádně vysvětlen. Rád bych vrátil své příspěvky do původního znění, abych jednou provždy vyvrátil tvá lživá nařčení, ale jistě i takový myslivec jako ty chápe, že to není v mých silách. A znovu bych tak vtipné a trefné příspěvky stěží napsal.

Každopádně jsem si znovu bedlivě přečetl tebou zmiňovaný text pay palu a bohužel jsem v něm neobjevil jedinou zmínku o digi kódu. Našel jsem pouze informaci o čtyřciferném kódu. Kdybys byl schopen tebou proklamovaný digi kód v textu pay palu najít, tak si troufám říct, že by to znamenalo průlom v naší disputaci.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsi podvodník kjuklere a otravující pisatel,který píše a otravuje poučováním o tom,že to není digi kod,nýbrž obyčejný kod a pak si svůj příspěvek DRZE smažeš aniž by se tě NA TO někdo ptal.Tak ti znova opakuji,aby jsi neotravoval ty zákeřný po sobě mazající příspěvky kjulere.

kjulere vrat playstationa nehraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu