Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Už opravdu nevím co s tím. Po restartu hry nebo konzole to jde než se rozjede závod pak je ticho. Už nevím co kde nastavit.  Je to digital verze Fm7 . vymena hdmi nepomohla.

Když dám free race tak to jde dýl. Když naboural tvrdě do zdi tak pak je ticho a zase to nejde. Poraďte. Kariéra spadne zvuk hned po startu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nechapu, haju FM7 uz 2.rokem od doby co vysla a takove problem jsem nikdy nemel

kdysi se mi stalvalo na starsi verzi Forzy ze mi obcas probliknul obraz do cerna a zase naskocil a tam mi vymena hdmi kabelu pomohla, taky to delala jen Forza

s tim zvukem to fakt nechapu co by to mohlo jit

 

jinak koukam ze na forza foru to taky par lidem blbne

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst117556_Forza-7-audio-being-cut-off.aspx

 

Try going into Settings - Display & Sound - Volume - Chat Mixer - Select "Do Nothing"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Zdravím

Bohužel jsem zakoupil klíč k FM7 a až po aktivaci zjistil,že hra už je vyřazena ze store.Dá se někde sehnat(origo ne crack verze) nebo mám asi spíš smůlu? Zřejmě mám peška,jak jsem se díval,ale ptám se kdyby náhodou.Klíč jsem koupil na eneba.com a je teda funkční,protože po zadání mě to slavnostně sdělilo,že jsem vlastníkem hry,která je teda už vyřazena,takže refundace peněz už nehrozí. Klíče stále prodávají i české e shopy,což je pěkné svinstvo teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu