Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport


tofi

Recommended Posts

A máte někdo problém na volantu, když hrajete mp a máte zeplej ovladač s headsetem, tak na začátku každý hry se přehodí řazení z pádel na tlačítka Nahoru B a dolu X. Je to mega anoying a proto tu forzu tolik nehraju. :( pomáhá jen před každym západem vypojit volant a ovladač, jak to načte zapnout volant a po kalibraci následně zapnout ovladač. Ale v Mp pak startuji zásadně docela daleko za celým davem. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MadCatz za ty penize stoji za prd, ten Logitech je novinka ma spojku a jde dokoupit i manualni radicka takze volba je jasna, vlastne je to jedinej volant v prijatelny cenovce.

2FeebeE: nejsou to ty auta za vernost FM XboxTeamRacing, u tech jdou zmenit polepy na klasicky barvy.

Upraveno uživatelem honzAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Thrustmaster TX a jsem maximálně spokojený. Ty peníze co stojí Logitech a MadCatz už by mi za to nestály. Ale pokud ti ta cena nevadí, jdi do Logitechu, je novější a má spojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzAK: je možný, že jdou změnit, ale ty já na mysli nemám. Jde mi o formule a o závodní prototypy, které v menu hry mají všechny závodní polepy a v samotném závodě je jedno celé červené, druhé jenom žluté, další modré atd... vypadá to dost divně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo by mel cas nekdy vecer pomoct mi s Achievementy:

"Real Deal" Win a race with No Assists turned on in Multiplayer

"Thru the Pack" Start last and finish first in a Multiplayer Race with 24 cars (tohle asi nedame :)

ahoj mam o ty achievementy taky zajem, muzu si te pridat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze jezdit po netu se zapnutýma asistencemi, i když soupeři je mají vypnuté. Jde mi o to, že nemám volant a nechci si ho pořizovat... Zda budu mít šanci...

Podle toho jak je nastavena hra, jde to nastaveni potlacit aby meli vsichni stejna pravidla. Sanci na gamepadu mas stejnou jak na volantu. Volant je platnej na drifty s autama s nahonem na zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jezdim jen na gamepadu i online a musim rict ze pohodicka. Skvela hra kdyby nekdo chtel zajezdit tak GT Senndman

Jede vam multak v poho? Nebo je dnes nejaka udrzba servru?

ja bych vecer zajezdil a chtel bych dat nejaky ten Multiplayer achievment - Real Deal (vyhrat multak z vypnutymi assisteny)

nick: tofi78

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu