Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout 4


tokyno

Recommended Posts

tak snad ho najdes je to super pomocnik.diki nemu mam tu zbran z vault 111.tu mrazivou.

:D :D tak jsem se vcera na*ral a prosel vsechny mista pro rychly cestovani a ten vorech nikde tak jsem sel zpet canctuary ze teda aspon neco postavim prezivsim, jdu okolo boudu a koukam ten hajzl tam lezi :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi semínko :lol:. jinak tohle se mi stalo v Falloutu 3, měl jsem vořecha, poslal jsem ho a bum a byl preč. a už sa nikdy nevrátil, ale tady ten pes pomáhá jak zmerd, kor na začátku hry, jak každého sundá na zem, když ho kousne, to je pro mě čas, ho dodrtit klíčem na šrouby kol u auta :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám takový trošku lamácký dotaz.

Jsem na začátku hry, přivedl jsem pár minutemaníků do sanctuary a chci jim postavit postele. Materiálu mám dost, ale nic mi nejde postavit a svítí mi tam request nějakého jakoby perku. Je na stavění potřeba nějaký extra perk nebo je problém mezi tv a gaučem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, třeba konkretně na postele mám dost všeho. Jen prostě křížek na výstavbu není aktivní. A pod materiálem mi svítí taková ikonka co vypadá jako silueta nějakého perku nebo osoby

EDIT: Ještě mne napadlo, mám oblečený powersuit, může to mít vliv na tu stavbu? Teď su v kanclu a nemám možnost to hned odzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ted jsem koukal ma video a v tom sanctuary je jeste jedna psi bouda schovana za barakem.a tam ho mnel ten typek.vcera se mi stalo to co tobe ale este jsem ho nenasel:)

tak co našel jsi ho vořecha? :D jako já s ním mam akorát problémy blbec vždycky všude naběhne na ramba a já ho pak lituju jak tam leží a knučí :D :D

Jo a tu mrazivou zbraň mi prostě nevytáhne píše mi to že nic nenašel blboun :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co mě minule vyloženě vytocilo...zabiju strašně moc ghulu a rideru na jednom místě. Vyvaznu asi s milimetrem života a 0 stimpakama... Uložím hru, jdu spát. Rikam, odnosim to vše zítra, teď už na to nemám nervy. Tak to zapnu a mrtvoly nikde. Byl jsem level 3 a zabil jsem asi po 20 minutách pipe snipou raidera v tom jejich "POWER" armoru... Rikam paráda další... (to jsem ještě nevěděl, že se nedá vzít :D). No a všechno pryč... Jen věci v bednach zůstaly

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau ....nějakej tip na to jak nakládat s předmětama ? pořád něco sbírám, pořád jsem přetíženej a popravdě moc nevím co je jen haraburdí a co naopak je vzácné. Tak prostě když jdu kolem workshopu tak to tam nasypu ale pak zjišťovat ve kterým workshopu mám adhesi apod.... no zatím po pár hodinách v tom prostě nemám jasno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, jak poznáte vedlejší questy? Jsou to jen ty, v té složce různé a nebo i některé v hlavní nabídce. Protože ty questy pro ty mimoně, nebo bratrstvo, kdy mám pořád dokola vyčišťovat oblasti, už mě fakt nebaví. Ale jsou zobrazeny jakoby v té hlavbní nabídce, tak nevím jestli musí být splněné, nebo ne. dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau ....nějakej tip na to jak nakládat s předmětama ? pořád něco sbírám, pořád jsem přetíženej a popravdě moc nevím co je jen haraburdí a co naopak je vzácné. Tak prostě když jdu kolem workshopu tak to tam nasypu ale pak zjišťovat ve kterým workshopu mám adhesi apod.... no zatím po pár hodinách v tom prostě nemám jasno...

čus, já jsem to vyřešil úplně jednoduše. vše sypu do prvního táboru, tam mám všechny věci i power armory. Co potřebuješ je Leather, adhesive a aluminium + crystal tuším, to jsou asi nejpotřebnější věci, jo a Nuclear Material. toho není nikdy dost.

Zdarec, jak poznáte vedlejší questy? Jsou to jen ty, v té složce různé a nebo i některé v hlavní nabídce. Protože ty questy pro ty mimoně, nebo bratrstvo, kdy mám pořád dokola vyčišťovat oblasti, už mě fakt nebaví. Ale jsou zobrazeny jakoby v té hlavbní nabídce, tak nevím jestli musí být splněné, nebo ne. dík za info.

vedlejší Q nepoznáš, protože každej se ti ukáže jako důležitej. to sbírání a čištění dělat nemusíš furt dokola, jestli myslíš pro bratrstvo, jak jste na té policejní stanici, tak to se hne společně s dějem, tím, že to budeš dělat furt do kola nic nezískáš. dodělej to naposled a pak to prostě nech být, konec q. já to teda dělám furt, když to je po cestě, ale to je jen k tomu, abych otevřel perky, který jsem dost prosral tím, že jsem si dal 0 bodů na začátku do charisma :D.

Tak co hrajete? Je to tady nějaký mrtvý :-D

jo, já pařím furt jak zběsilej, ale někdy tam jsem 3 hodiny a neudělám třeba vůbec nic, to mě fakt vytáčí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu